Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/201 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem vagy terhes nyugi! Ha nagyon nem akarod hinni, vegyél egy Clearblue digitális tesztet, ami kiírja hogy negatív! De tényleg tapintásból is kb. tudja már az orvos, ultrahang után főleg. Menj akkor egy másik orvoshoz újra, akkor biztosan megnyugszol! A tesztek pedig sok-sok nőnek már az előtt mutatja a pozitívat, hogy kimaradna az első menzesze! Anno védekeztetek rendesen?

Átérzem a helyzetet, mert én is megfelelő védekezés mellett is képes vagyok aggódni és tesztelgetni, de ha az orvos azt mondja, hogy nem, akkor tényleg nem vagy terhes!

A vérzésed pedig bármi miatt késhet, főleg 1 napot! Másoknak heteket késik,kimarad egy és nem terhesek! Nekem is volt, hogy 31 volt, hogy 24 napra jött meg az elmúlt 3 hónapon belül! Annyi minden befolyásolja, hogy el sem tudod képzelni!!!

2016. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/201 A kérdező kommentje:
Igen, vedekeztunk termeszetesen de egy védekezési mód sem biztos. Csinaltam clearblue digatalis tesztet mar , azt talan akkor csinaltam mikor a 11. het volt, marmint nem olyat aminazt is kiírja hogy hany hetes csak az a sima digitalis tesztet. Tudom, hogy az orvosnak biztosnak kellene lennem, meg vegulis a tesztekben is mert legalabb egy biztos kimutatta volna 8.-14. hétig folyamatosan csinaltam őket. Csak olyan rossz érzésem van. Nem vagyok tok hulye, tudom, hogy nem lehetnek az Elvileg de basszus Ennyire biztosan senki sem tudhatja. Es teny es valo megjott háromszor is azota de nem tudom mindegy...igaza van mindenkinek tok hulye vagyok
2016. ápr. 14. 11:46
 23/201 anonim ***** válasza:
100%

De akkor pozitívak lettek a tesztek, vagy most mi van? Azt értem, hogy az orvos nem lát babát, de az nekem nem vili, hogy a tesztek mit mutattak.

Gondolom azért hiszed, hogy terhes vagy, mert az összes teszt pozi lett?

2016. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/201 A kérdező kommentje:
Nem, az osszes teszt is negativ lett.
2016. ápr. 14. 12:41
 25/201 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Olvasd el kérlek figyelmesen amit most írok.

Igen, van olyan hogy valaki védekezés mellet teherbe esik.

Igen, olyan is van, hogy valaki nem nem mutatja ki a teszt a terhességet, mert túl korán tesztel és nincs még elegendő hcg a vizeletében, vagy hibás tesztet vesz.

Olyan is előfordul, hogy nagyon fiatal terhességet még nem lát az orvos az ultrahangon.

Sőt olyan is van aki vérzik valamilyen okból terhesség alatt.

DE!!!!!!!

Olyan nincs, hogy valaki védekezés mellett balszerencséjére terhes lesz amit egy darab teszt sem mutat ki pedig heteken keresztül többször, többféle márkájú teszttel is tesztel, elmegy az orvoshoz, kifogja a világ legbalfékebb nőgyógyászát, aki nem veszi észre a 11 hetes terhességét, hónapokig megjön rendben a havi vérzése is, és mindezek ellenére terhes.

Egyik vagy másik előfordulhat valakivel, de mindez egyszerre nem! Nyugodj már meg! Nem vagy tök hülye, hanem kényszerképzeteid vannak, ezért javasoltuk többen is hogy fordulj EZZEL orvoshoz.

2016. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/201 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, semmi gond, maximum 24 hetet kell várnod, ha addig valamikor születik egy babád, akkor terhes voltál.

Nagyon figyelj, mert lehet hogy a pocakod sem fog nőni, rugdosni sem fog a baba, fájásaid sem lesznek a végén, de mégis terhes vagy és egyszer csak kezedben lesz a baba. Ez nagyon sokszor előfordul!! Pont olyan sokszor mint hogy valaki menstruál, negatívat tesztel, nem látja az orvos a terhességét, és mégis terhes!

2016. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/201 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt az utolsó valaszt!

Viszont ha most nem.jon meg az nem sok jot jelent

2016. ápr. 14. 13:45
 28/201 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Szexeltetek azóta, vagy még mindig a 16 héttel ezelőtti aktustól lennél terhes?
2016. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/201 A kérdező kommentje:
Nem,azota nem.
2016. ápr. 14. 13:53
 30/201 anonim ***** válasza:
100%
Ne is szexeljetek többet, mert ha minden alkalommal ezt fogod eljátszani előbb-utóbb megbolondulsz. Ennyit még a legjobb szexelés sem ér. Bár akkor meg azon gondolkodnál.. vajon előfordulhat hogy annak ellenére hogy nem szexeltem, negatív a teszt, stb.. stb.. MÉGIS terhes vagyok? Ne haragudj, nem akarlak bántani, nem azért írom, hanem inkább hogy hátha kicsit felnyitom a szemed, hogy enyhén szólva butaság amit művelsz..
2016. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!