Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/201 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kamu kérdés. Nem hinném, hogy valaki így lejártja magát, ha még névtelen és anonim is a kérdés, vagy sajnos kérdező baj van a fejecskéddel
2016. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/201 A kérdező kommentje:
Csak Nehogy tenyleg igazam legyen....
2016. ápr. 14. 15:30
 43/201 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, aki mentálisan ennyire nincsen rendben kedves kérdező az, sajnos a gyermeknevelésre alkalmatlan....és veled nagy bajok vannak.
2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/201 anonim ***** válasza:
hát én nagyon kíváncsi leszek a végére. Mikor mész nőgyógyászhoz?
2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/201 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nehogy!!

Tudod mit? Jelentkezz már be egy nőgyógyászhoz! Menj el, nézesd meg magad, egy 16 hetes magzat már kiinteget ha valóban ott van, nincs olyan nőgyógyász aki ne venné észre. Még én is észrevenném ha kezembe adnának egy UH berendezést, esküszöm!! Oszt megnyugszol végre. Nem egyszerű?

2016. ápr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/201 A kérdező kommentje:
Majd megnyugszom, ha megjön de nagyon nem ugy nez ki mintha megjonne..
2016. ápr. 14. 15:42
 47/201 anonim ***** válasza:
100%
De nem nyugszol meg ha megjön, max a következő mensiig, amikor megint itt fogsz írogatni, hogy jaj terhes vagy... Most komolyan, miért nem mész el dokihoz ha ennyire ráparáztál?? Ha nem akarod ne mondd hogy mit feltételezel, csak a többi tünetet sorold el, úgyis megnéz ultrahanggal is. Egy ekkora magzatot pedig nem lehet nem észrevenni.
2016. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/201 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se nyugodtál meg, már háromszor megjött :D


Amúgy szerintem is kamu

2016. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/201 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Én 5+3 hetesen voltam egy hanyag bunkó orvosnál. CSAK hasi UH-t látott, és azon is meg tudta állapítani a terhességet. 8 mm-es petezsákot látott.

(pedig vizsgálat előtt pisiltem is, mert sokat kellett várni)


NEM VAGY TERHES!!!

2016. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/201 A kérdező kommentje:
Ki tudja lehet, hogy nem voltak jók a tesztek vagy tenyleg nem valasztodik ki a hcg nalam. Hasi uhra mint utolag megtudtam telt holyaggal kell menni mert kulonben nem biztos hogy észreveszik...na én nem ugy mentem, lehet nem látta a doki... Amugy meg mas is menstrualt mar terhesség alatt. Es nekem a negyedik erdeks modon nem jott meg!
2016. ápr. 14. 15:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!