Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Akkor ilyenkor mi van? Terhesség?

Figyelt kérdés
Itt is es amugy is mindenki bemagyarazza nekem hogy nem lehetek terhes tobb darab es mas márkájú teszt utan, csak hogy párat elmlitsek : Clearblue, x-epil, medi-lab, walentin. Ezenkivul ugy hogy orvos is látott a feltehető tizedik héten, amihez hozzá tennem hasi ultrahangot csinalt es semmi mast, raadasul nem telt holyaggal mentem, mert nem tudtam, hogy ugy kell. Tehat ugye meg az is előfordulhat, hogy nem látta a terhességet, azt itt olvasottak alapján. Harmadszor, hogy az együttlét után tobbszor is megjott, szerintem normálisan, bar , hogy őszinte legyek mar Fogalmam sincs ma a normalis. Ma kellett volna megjonnie (mindig reggel szokott) de semmi, meg csak egy kis gorcs sem... Szoval akkor Ennyit a tesztekrol az orvostól, a memstruaciorol es mindenki elméletéről errol :( amugy 16 hetes lennek vagy vagyok most mar ezt sem tudom, hogy írjam.

2016. ápr. 14. 08:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/201 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem vagy terhes. De miért gondolod, hogy az vagy?
2016. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/201 A kérdező kommentje:
Azert, mert sokat rosszul vagyok . Faj a mellem eleg sokat, szurkál alul a hasam, bar én mar ugy latom no is, sokat faj a fejem stb
2016. ápr. 14. 14:03
 33/201 anonim ***** válasza:
100%
A szeplőtelen fogantatásról hallottál már? :)
2016. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/201 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem terhes vagy! Csak hogy valaki már igazat is adjon.
2016. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/201 A kérdező kommentje:
Nem , nem hallottam
2016. ápr. 14. 14:15
 36/201 anonim ***** válasza:
100%

Pszichoszomatikusan is tünetelhetsz. És a hasad is nőhet akár egy várandósnak annak ellenére, hogy nem vagy állapotos. Azt jó lenne tudni, hogy nagyon szeretnél babát és ezért tünetelsz, vagy azért nem mert szorongsz mert annyira nem szeretnél babát.


Az orvosi vélemény és a halom negatív teszt alapján 99,99 %, hogy NEM vagy várandós.


A feszülő mell PMS jele is lehet, az, hogy szurkál a hasad az is sok mindentől lehet. Akár egy streil petefészek gyulladástól (adnexitis acuta), vagy szintén PMS tünet, de akár vakbélgyulladás is lehet.


A lelki állapotod kihat a testedre és tünetelsz. A lelkedet tedd rendbe először!

2016. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/201 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kezdelek sajnálni...

Menj el tényleg orvoshoz....a rosszullétek és hasfájás ezer más dologtól is lehet...és nem árt egy alaposabb kivizsgálás...hátha attól megnyugszol....

2016. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/201 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez még mindig nem fogja fel,hogy nem terhes ?!?!?!

Mi vagy te szüz mária? Terhes,szex nélkül? Atyaég,de komolyan és ez valaha majd tudatosan gyereket fog vállalni? Inkább ne...Már bocs,de eszed nem sok van...

2016. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/201 anonim ***** válasza:

Nem a Te kérdésed ez is? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Mert itt azt írod kiderült, hogy hormonális okai vannak a tüneteidnek.

2016. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/201 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem az én kérdésem
2016. ápr. 14. 15:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!