Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
 91/132 anonim ***** válasza:

82-es írj majd hogy mi van veled, drukkolok, hogy minden rendben legyen


85-ös képed van róla?


Kérdező várjuk az eredményt :) drukkolok


"K" nagyon egy cipőben járunk csak nekem megvannak a tüneteim is, milyen teszteket használtál eddig?


Theressita sajnálom, drukkolok, hogy minél hamarabb eljussatok a + tesztig


"X"

2017. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:
nekem ma vagy tegnap kellett volna megjönnie. egyenlőre semmi. de várok még hogy ma lehet megjön. ha nem reggel tesztelek. bár 13.dpon tegnap délután negatív volt ugyhogy biztos megfog jönni. Manóka
2017. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
Hát nekem továbbra sem jött meg, viszont tesztem sincs itthon...Hát akkor holnap, úgy is szabadságon leszek.
2017. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:
utolsó mikor kellett volna megjönnie?Manóka
2017. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 A kérdező kommentje:

Negativ.. :(

Lehet, hogy 10 dpo kicsit korai volt ma a teszt, de olyan becsapos amikor rairjak a dobozra, hogy "resoults 6 days before your missed period".

Remelem, hogy csak koran teszteles miatt lett negativ, de most elegge elkenodtem.

2017. jan. 26. 14:51
 96/132 A kérdező kommentje:
*Results
2017. jan. 26. 14:51
 97/132 anonim ***** válasza:

"X" drukkolok Neked :)

Xepil és one step tesztek voltak, tegnap akartam venni egy facelle tesztet, de a tescoban nem volt, máshová meg már nem volt időm menni.

Legközelebb szerintem vasárnap teszteltek, bár valahogy érzem, hogy nincs baba. Ha jövő hét közepéig sem jön meg elmegyek ultrahangra, nem-e ciszta vagy valami.

"K"

2017. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:

"K" köszönöm, már kezdek becsavarodni :)

Nagyon drukkolok neked, amíg nem jön meg van remény :)

Férjem szerint tuti hibás széria a teszt..nem tudom lehet, hogy igaza van, meglátjuk...

Egyenlőre várok hétfőig....

2017. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 anonim ***** válasza:

Sajnos nem találom a telefonkábelem, így nem tudok feltölteni képet, de ugyanilyen az enyém is: [link]


Most már azt sem tudom, hogy 25 vagy 28 napos a ciklusom... ha 25 akkor 10-e körül volt ovu, együtt voltunk 8-án is, 9-én is... aztán el kellett utaznom ... viszont ha 28 napos akkor sincs veszve semmi, 13-án voltunk együtt utána... Hát nem tudom, majd kiderül. Mindenesetre, nekem ugyanilyen a tesztem ma reggel csináltam. Viszont romeddel ma délután és az negatív lett. Bizakodunk.

2017. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:

Utolsó : halványan de látszik a 2.csík Drukkolok

(A napjaink szinte majdnem egyeznek 9 v 11.én volt ovum, együtt voltunk 6, 8, 12)

2017. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!