Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
 121/132 anonim ***** válasza:

Pénteken este már mindegy volt, hogy van-e tesztem vagy sem. Mire a férjem megjött vele, már ájulás közeli állapotban görcsöltem, még sírva is fakadtam. Mára már majdnem el is múlt, úgyhogy még egy nap és lehet beleugrani a következő hónapba.


Mindenki elkenődhet szerintem, nincs azzal gond. Nálunk is sógornőmék, barátnőmék, mindenhol úton már a baba és a többség nem is akarta. Először nem is igazán az jutott eszembe, hogy nem lesz babánk és a férjemnek sem ez, hanem az, hogy éljem túl azt az éjszakát. A mensi nálam masszív túlélőshow és nem alvás mind a kettőnknek. Ma jutottunk el oda, hogy eljusson az agyunkig, hogy majd legközelebb, addig meg élvezzük ki a dolgokat.


"K" neked nagyon drukkolok, hogy végre bekopogtasson a gólya. Kedves kérdező, neked pedig gratulálok, pár nap és erősödni fog a csík. Fel a fejjel lányok, új hónap, új esélyek.

2017. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/132 A kérdező kommentje:

Koszi kedves utolso, de kozben ma megjott, nem tudom mire velni a reggeli halvany csikot :(

Babasodast kivanok mindenkinek jovo honapra.

2017. jan. 30. 19:55
 123/132 anonim ***** válasza:
52%

Nekem tegnap kellett volna megjönnie.

Még várok pár napot a teszteléssel.


Zsani

2017. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/132 anonim ***** válasza:
Nekem ma kellett volna megjönnie. Egyelőre semmi. Remélem így is marad :)
2017. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/132 anonim ***** válasza:
100%
Január 30-ra nem vártam, pozit teszteltem:-)
2017. febr. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/132 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok utolsó! :) Még én is reménykedem, 2 napja késik. Tesztet még nem csináltam, picit várok vele még.
2017. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/132 anonim ***** válasza:
100%
pozit teszteltem regen aktiv voltam a csoportba 2 ev utan ideje volt ! cukibaba vagyok , februari kerdes van ? :)
2017. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/132 A kérdező kommentje:

Gratualalok a pozitivat teszteloknek!

A tobbieket pedig varom szeretettel egy ujabb probalkozos honapra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2017. febr. 4. 15:29
 129/132 anonim ***** válasza:
2017. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/132 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 31.-ére nem vártam, és 3.-án pozitívat teszteltem :)



Zsani

2017. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!