Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
 101/132 anonim ***** válasza:
Én voltam, aki a linket felrakta, hát az enyémet nagyon forgatni kell hogy látszódjon. Ezért is sajnálom, hogy nem lett meg a mobil kábel :(
2017. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/132 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, sajnos sokat olvasok hogy mennyire nehéz teherbe esni, meg így választ ki a gyerek meg úgy ( nah ha ezt meghallom, futkos rajtam a hideg) ... nekem rendszeres a ciklusom, pontos. Ha ebben a hónapban nem jön össze elmegyünk kivizsgálásra szerintem. 27 éves vagyok, párom pedig 42. Bár úgy érzem, hogy egészségesek vagyunk, de inkább akkor kivizsgálás.
2017. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/132 anonim ***** válasza:

Manóka


Én vagyok az, aki azt írta, hogy még mindig nem jött meg. Szerda reggel kellett volna. Ma szabin vagyok, elszaladok a drogériába. Semmit nem érzek, azon kívül, hogy fáj a hasam, de az mindig fáj mensi előtt is. Bár vegyük számításba, hogy volt egy kismedencei gyulladásom a hónapba és majd kiszakadt a vesém, így lehet, hogy amiatt késik, de majd nyilatkozok holnap, ha megcsináltam a tesztet.


Egyébként Eliot voltam, aki már korábban is írt bejegyzést, csak arról az egyről lehagytam az aláírást xd

2017. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/132 anonim ***** válasza:
100%
drukkolok Eliot hogy a baba miatt késsen :) nekem is késik 1 napja ami tudom h nem nagy dolog de nekem eddig 2 x késett a mensim mindkétszer terhes voltam :) soha egy napot sem késik és mindig 14 nap a luteális fázisom most a 15.napon vagyok. 13 dpon délután nega volt a tesztem. azóta nem teszteltem várok még egy kicsit
2017. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/132 anonim ***** válasza:

Drukkolok mindenkinek.


Mi csak várakozunk, de semmi nem történik...


"X"

2017. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/132 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos most megjött :( Annyira el vagyok keseredve. Első hónap próbálkozás volt.
2017. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/132 anonim ***** válasza:
egy hónap után? mi lesz ha hónapokig nem sikerül? nekünk 6 hónapja nem...
2017. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/132 anonim ***** válasza:
Miért talán az ember nem lehet elkenődve? 27 éves vagyok nem vagyunk egyformák...
2017. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/132 anonim ***** válasza:
67%
hát 1 hónap után ne kenődgess majd ha 1 évig nem sikerül akkor el lehetsz kenődve. főleg h 27 éves vagy...sajnos a baba az nem úgy van h hopp és már ott is van. igy csak belefogsz bolondulni ha már 1 hónap után elkenődsz... rágörcsöléssel meg még inkább nem fog összejönni. mielöbbi babásodást
2017. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/132 A kérdező kommentje:

En hetfo/keddre nem varom, de ma reggel (szombat), rozsaszines kicsi folyasom volt ami rogton el is mult, gondolom hamarabb fog megjonni, szoval valoszinuleg nekem is ennyi volt.

Elso probalkozos honap volt, remelem nem fog sokat varatni magara a baboca.

(A hamis remeny meg azert el bennem amig meg nem jon :( )

Gratulalok a pozikhoz akiknek sikerult.

2017. jan. 29. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!