Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/132 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig nem jött meg, Elvileg 2 hete késik voltam orvosnál mert valahogy úgy éreztem, hogy mégiscsak baba, de semmit se tudtam meg.. Írtam ki kérdést is...

Az orvos lekezelő volt szerettem volna elszaladni pisilni de nem volt már rá idő... oda se figyelt gyorsban csinált ultrahangot 14mm nyálkahártya...kórházi pisiteszt - írt fel Norcolutot hogy megjöjjön de é úgy érzem mégiscsak baba van így nem szedem be.... Itthon néztem meg pontosan mi is áll a papíron amit kaptam és tele van arra utaló jelzőkkel hogy korai terhesség... Miért adott gyógyszert ha ilyeneket ír? Van már 2 gyerekem velük semmi tünetem nem volt csak éreztem hogy összejött nemvárt napján pedig + teszt...

Most össze vagyok zavarodva..22-én voltunk együtt úgy érzem ott lehetett a peteérésem. 29. én felfázás szerű tüneteim voltak ami kisugárzott a hüvelyembe aztán 2-3 óra után elmúlt azóta pontosan 1 hete szimpla feszülő érzésem van az alhasamban néha kisugárzik lentre is de magnézium hatására elmúlik. Jelentheti ez a beágyazódást?


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett.


Szívből gratulálok minden + tesztesnek :)

2017. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/132 anonim ***** válasza:
X voltam
2017. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!