Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
 111/132 anonim ***** válasza:
Hát remélem én is, hogy jövő hónap már sikeresebb lesz. Éppen néztem a termékenységi kalkulátort, hogy elvileg nagyon termékeny nap volt, mégsem sikerült :(
2017. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ne kenődjön el egy hónap után...? Ha az ember gyereket akar, akkor az azért van, mert tényleg akarja, nem azért mert mindegy, ha jön vagy sem... Persze, hogy szomorú, ha nem sikerült. Attól, hogy ő még csak 1 hónapja próbálkozik a párjával, nincs kevesebb "joga" teherbe esni, mint annak, aki 6 vagy több hónapja...

Másrészt meg attól, hogy nem akar elkenődni, még el fog. Ez nem olyan, hogy akarja vagy sem...

Én is el leszek kenődve, ha megjön.

Szerintem az első hónapban mindenki úgy indul neki, hogy ő más lesz, neki biztos egyből sikerül, még akkor is, ha a külvilág felé nem ezt kommunikálja.

EZ nem rágörcsölés. Az összevissza tesztelgetés, hőmérőzés ész nélkül, programozott szex, kutyafüle már az első hónapokban, az a görcsölés... Mikor az ember lánya esélyt se ad a spontán dolognak, hanem már egyből, mint egy küldetést, úgy fogja fel (sokszor a párja tudta nélkül, mert ilyet is olvastam már itt...)

2017. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/132 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm utolsó válaszoló, hogy mellém álltál. Remélem Te pozitívat fogsz tesztelni. Amiért elkenődtem azért is van főleg, mert a környezetemben sorra szült olyan akinek becsúszott, de még a párjával sem maradtak együtt... lehetne sorolni. Most már jobb a hangulatom, mert van itt egy rakat tanulnivaló is, és a párom is sokat vigasztal, ő sajnos beleélte magát jobban. Következő hónap új remény. Ha akkor sem elmegyünk mind a ketten kivizsgálásra. Én azokat is megértem, akik több ideje próbálkoznak akár évekig és lehet másképp fogják fel, mint én. Ezért is szoktam azt mondani, hogy mások vagyunk.
2017. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma, egy hét késés után megjött :( 4 év sikertelenség, nekem "szabad" elkenődni? ;)

"K"

2017. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 anonim ***** válasza:
K, nagyon sajnálom :(((( Voltatok már orvosnál? :(
2017. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/132 anonim ***** válasza:

"K" Nagyon sajnálom :(


Nálam még mindig semmi, ez a 41 ciklusnap...mostanában 33 naposak voltak, a leghosszabb 35...a teszt -

Egyenlőre várok, de nem tudom mi történik most...


"X"

2017. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/132 Theressita ***** válasza:
100%

Kicsit azért el szabad kenődni mindenkinek :-) Nekem változó, első két hónap után egész jól vettem, hogy nem sikerült, harmadik hónap után volt először, hogy nagyon csalódtam, aztán megint jobb volt. Most megint a 6. hónap után kenődtem el, mert valamiért most azt hittem sikerülni fog... Most már alig várom, érjen véget a menzim (nekem mindig eltart egy hétig...waaa), és már nagyon várom, hogy elkezdjük a "2. félévet" :-)

Kitartást!

2017. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 anonim ***** válasza:

Ma reggelre sajna nekem is megjött. Első hónap volt, jövő héttől újra próba :)

Párom elég csalódott volt, én azt hittem, szomorúbb leszek, de valahol bent éreztem, hogy ez nem a mi hónapunk...

Alba

2017. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/132 A kérdező kommentje:

Nekem meg nem jott meg, teszteltem ma reggel, nagyon nagyon halvanyan, de ott egy 2. csik a 25-os teszten.

Holnap ujra tesztelek, ha ott is latszik valami az olcso teszten, akkor veszek megint markas 10 es tesztet, hogy kideruljon.

2017. jan. 30. 13:38
 120/132 anonim ***** válasza:
100%

115ös: Persze, már a 8. sikertelen hónap után a dokinál ültem. Azóta volt csomó vizsgálat, kezelések, dokiváltások, kiderültek különböző gondok, voltak inszeminációk, stb. Egyszer csak pozitív lesz az a teszt :)

"K"

2017. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!