Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/132 A kérdező kommentje:
*neveken, nem nevemen
2017. jan. 19. 23:23
 42/132 anonim ***** válasza:
reggel teszteltem de negatív volt :( még 4 nap van hátra... ha lány lenne Jázmin, ha fiú Zalán
2017. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/132 Alexandra.ajk ***** válasza:
A lány nevekben meg tudtunk egyezni, de a fiúban nem jutunk közös nevezőre. Egyszerűen ami nekem tetszik neki nagyon nem és fordítva. :S Lánynevek közül pedig a Zoé és a Bella a befutó eddig... Elég hosszú és bonyolult a családnevünk, ezért mindenképpen valami rövid és lágy hangzású kell :) Ha tudtok ilyen fiúnevet akkor örömmel fogadom a tippeket hátha megtetszik mindkettőnknek :)
2017. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/132 Szandi9801 válasza:
8napja kesik.. A teszt negativ.. Viszont vannak tuneteim napkozben ramjonnek hirtelen rosszullétek, fejfajas, derekfajas, hanyinger. Volt mar valaki igy?? Nagyon remelem osszejott a baba, de a tesztek elszlmoritanak. Holnap megyek dokihoz. Annyira izgulok milesz
2017. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/132 Alexandra.ajk ***** válasza:
100%
Nagyon szorítok neked!!! Mindenképpen írj, hogy baba van-e :) Nekem még nem volt egyszer sem ilyen, hogy késett, mindig óramű pontosságú a kis piroska...szóval ebben nem tudok nyilatkozni :(
2017. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/132 A kérdező kommentje:
Szandi, nekem 1x volt ilyen, vegul 10 nap kesessel megjott, nem voltam terhes. Sok stressz ert akkor, valszeg amiatt keshetett ennyit.
2017. jan. 20. 11:42
 47/132 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírtam ki, reggel teszteltem, negatív lett (fastest-es one step) Nem szokott "zsibogni a hasam" mielőtt megjönne most pedig eléggé kellemetlen. Az első 2 babánál is egyszerűen éreztem hogy sikerült, most is pont ezt érzem. Ma van a 31.napom (elvileg 33 napos a ciklusom, eddig 29-33 nap között jött meg mikor hogy), így elvileg lehet korai volt a teszt?

'X'

2017. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/132 anonim ***** válasza:
68%

Mi is gondolkozunk neveken, de előre nem akarunk választani, csak csinálunk egy "listát", és majd mikor meglátjuk az arcocskáját, tudni fogjuk, melyik név illik rá :)

Az én párom spanyol, itt élünk, szóval mindenképp itt használható neve lesz a bébinek, de azért olyan, amivel nem nevetik ki a nagyikat, ha megkérdezi valaki tőlük Magyarországon, hogy hívják az unokát :) szerencsére van sok szép, Sofía, Pilar, Ana, Sara, Alba. Nálunk ezek a befutók, bár nagyon tetszik a Luna is, csak az már van a családban... Fiú névvel bajban vagyunk... Amit eddig mondtam, arra a kedvesem valamilyen csúfolódó mondókával válaszolt, és így lezárta a vitát :D

Alba

2017. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/132 anonim ***** válasza:

Hát, a derekam újra hasogat, de szerintem ez még az utóhatása a szilveszter előtti becsípődésnek. Kipattogtam teljesen állvonalban, amivel nálam kezdődik minden hónapban.


Tesztelni csak csütörtök reggel tervezek, amennyiben nem jön meg 25-én.


Eliot voltam

2017. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/132 anonim válasza:
100%
Én 31.-re. nem várom a 2. Havi dolgot . Dec 12.-én jött meg utoljára, szóval biztosra megyek. Még nem mertem tesztelni, majd csak 31.-e körül fogok, vagy jövő hónapban. Bár a múltkor ölni tudtam volna egy citromos túrós sütiért, most szintén ölnék egy sonkás-sajtos meleg szenyóért, sok paradicsommal. Lehet ez már kívánósság? :D Amúgy, ha pozi lenne a teszt, akkor vagy Máté vagy Szilvia lenne. :D
2017. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!