Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/132 anonim ***** válasza:

Ma a pattiaim mellé becsatlakozott a görcsölés is, ma volt a 26. napom. Holnap este, legkésőbb szerda reggel menetrendszerűen meg fog jönni és már most érzem, h iszonyúan fog fájni.


Gratulálok, annak, aki pozit tezstelt.

Eliot

2017. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/132 anonim ***** válasza:

Sajnálom, akinek nem sikerült ez a hónap :(

Nekem még mindig semmi, ez a 30. ciklusnap. Az elmúlt fél évben nagyon szép pontos 28 napos ciklusok voltak, ez előző volt egyedül 29, de ott már a 25. nap óta barnáztam. Most meg semmi, ezért bizakodom annyira.

"K"

2017. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/132 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi... remélem nem fog megjönni.
2017. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

35.nap elvileg így 1 napja késik, teszt negatív...

Biztos vagyok benne pedig, hogy baba van a dologban minden olyan mint az első 2 terhességemnél, de akkor a teszt miért negatív ? Nem szokott késni, sose volt 33 napnál több a ciklusom, kezdek aggódni


Veletek mizujs?

One step teszt mennyire megbízható?

2017. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/132 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném ezt a babát persze a párom is. Közben másoddiplomás képzésen veszek részt, dolgozok, szakdogat írok nem igazán gorcsolok ra.
2017. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/132 anonim ***** válasza:
" K " Mikor tesztelsz legközelebb? Milyen tesztet használtál?
2017. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/132 anonim ***** válasza:

76-os: csütörtök reggelre terveztem, addig eltelik 3 nap az előző teszt óta, ha van baba és nem jön meg addig annak már mutatnia kell valamit. One step típusút csináltam hétfő reggel, van még egy olyan meg két xepil.

Persze a tüneteket kezdem szépen bebeszélni magamnak, szinte egész nap émelyegtem és néha éreztem a derekam is.

"K"

2017. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/132 anonim ***** válasza:

Köszi a választ.

Úgy érzem becsap a one step, de most nincs itthon másik és venni sem jutok el csak 2-3 nap múlva. :(

8-án voltunk együtt, elvileg 9.én volt peteérés ehhez viszonyítva már ki kellett volna mutatnia a tesztnek nem? Utána 12.-én voltunk együtt az már későnek számítani én úgy gondolom.


Mindenesetre drukkolok neked is :)

Én reggel tesztelek egy utolsót ha negatív és nem jön meg akkor pénteken megyek orvoshoz...

2017. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/132 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, van, hogy alacsonyabb a hormonszint, és nem mutatja ki a teszt. Egy barátnőmnek lassan 3 hete késik, és a teszt még mindig nem mutatja ki. Csütörtökre van időpontja, a doki majd megmondja.


Én közben tegnap estefelé elkezdtem "nehéznek" érezni az alhasam, nálam ez a "mindjárt megjön érzés." Még 5 napom van elvileg a nemvártig, de nálam ez az érzés akkor jön, mikor pár órán belül meg is jön. Néha kicsit szúr. Tegnap óta nincs étvágyam...

Mi nagyon bizakodók vagyunk, remélem egy hét múlva jó híreket irhatok :)


Alba

2017. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/132 Theressita ***** válasza:

24. ciklusnap... ha nagyon akarnék, be tudnék beszélni egy rakás tünetet, de igazából olyan, mintha készülne megjönni néhány nap múlva. Ez van. Azért még hátha... :-) Ráadásul már egyre többen jönnek a kérdéssel: na és baba mikor lesz?

Szurkolok, lányok!


A párotok hogy "viseli" a várakozást? :-)

2017. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!