Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
 81/132 anonim ***** válasza:
100%

Minket mindenki az esküvővel és a gyerekkel nyaggat :D

AZ esküvővel, mert nem hiszik el, hogy áprilisban összeházasodunk, mert nem volt klasszikus lánykérés, csak egyszerűen "megbeszéltük." Én úgy gondolom, az, hogy a babaprojektbe belekezdtünk, nagyobb elköteleződés egymás irányába, mint hogy kapok plusz egy gyűrűt :)

Arról meg senki nem tud, hogy próbálkozunk, szóval biztos, azt hiszik majd, hogy azért házasodunk össze, mert besikerült a baba :D (persze, ha sikerült addig)

De párom egész családjánál ez téma :)

Amúgy a kedvesem nagyon lelkes, ő minden nap simogatja a hasamat, de azért persze megjegyzi, hogy ne legyek szomorú, ha nem jön össze... Közben meg ő szomorúbb lenne :)


Alba

2017. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok aki halvány pozitívval tesztelt, hétfőn.

De végig olyan érzésem volt, mintha megjönne. Na, tegnap éjjel 11-kor elmentem wc-re.A papír olyan barnás-véres volt.

Na, gondoltam megjött a mensi, épp belefért az időbe. Párom nyugtatgatott, hogy semmi baj, elmúlik. Tettem be tampont, reggel felébredtem, megnéztem, alig volt rajta vmi. Egész délelőtt semmi. Most elmentem venni még egy tesztet. Mikor megcsináltam, kicsit megint barnás volt a wc papír, viszont a teszten most már majdnem olyan erős a 2. csík, mint a kontroll. Úgyh. most nem tudom mi van.

2017. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/132 anonim ***** válasza:
akkor gyorsan orvos utolsó. terhes vagy de valószinüleg kevés a progid. kell pótlás. Szurkolok hogy minden rendben legyen de menj dokihoz nem akarlak ijesztgetni de nehpgy elvetélj,mikor egyszerű progeszteron pótlással minden rendben lehetne. Írj hogy mi volt
2017. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/132 Theressita ***** válasza:
Igen, orvoshoz mindenképpen! Nagyon szurkolok!
2017. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/132 anonim ***** válasza:
Reggel Gabriel tesztet csináltam és a control csík mellett egy vastag halvány szürke csík van. Volt már vkinek ilyen?
2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/132 A kérdező kommentje:

Ma voltam tesztet venni, parom ragaszkodott hozza, hogy o is jon 😂. Mar nagyon beleelte magat a baba temaba,lassan jobban izgul, mint en.

Pentektol akartam volna tesztelni, de turelmetlen vagyok. Clearblue early 10-es tesztet szereztunk, holnaptol indulnak a tesztelos napok.

Hany pozi van eddig a 9 oldalnyi kommentbol? Remelem leszunk joparan.

2017. jan. 25. 22:03
 87/132 anonim ***** válasza:
majd ird meg mi lett az eredmény kérdező :)
2017. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/132 anonim ***** válasza:

Hajnalban teszteltem, 4 napja késik. Sajnos negatív. Semmi tünet, szerintem nincs baba.

"K"

2017. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/132 Theressita ***** válasza:

Szomorú vagyok. Ilyen még nem volt, megjött 24 napra. Még igazából esélyem sem volt "izgulni", hogy jaj csak ne jöjjön meg, a tesztelésig meg még sosem jutottam el.


Furcsa, mert nekem inkább hosszabb (28-35) ciklusaim szoktak lenni.Mi okozhatja a korábbi menzit? Mostanában kicsit többet idegeskedtem ezen-azon, talán attól (de akkor nem késnie kellett volna inkább?)? Remélem, nem valami hormonális zavar...


Hát, így az első "próbálkozós" féléven túl vagyunk.


De írjatok, majd veletek mi van, szurkolok, hogy minden okés legyen! :-) Sok kisbabát! :-)

2017. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/132 anonim ***** válasza:
100%

Teszt még mindig negatív.

Napok óta émelygek, puffadok, gyomorégés és szurkál a méhem, pont mint az előző 2 babánál.

Annyira biztos voltam pedig benne.

Férjem szerint tuti terhes vagyok mert megváltoztam mint az utóbbi 2 alkalomnál is :D


Lehet beszerzek egy másfajta tesztet....

Létezhet hogy hibás a teszt, netről rendeltem csomagban - one step- ?

"X"

2017. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!