Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mára nem vártam (ha a leghosszabb ciklusomat veszem alapul), Reggeli one step negatív lett. Megjön érzésem van zsibog a hasam már 4.napja. Nem szokott megjön érzésem lenni, csak ha már megvan.

"X"

2017. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/132 Alexandra.ajk ***** válasza:
Csajok! Én péntekre nem várom, és ma reggel valami egészen furcsa folyásom volt, de csak 5-6 csepp...sosem tapasztaltam még ilyet, nem is tudom, mi lehet ez. Mintha kicsit a petefészkem is szurkálna...úúú de lassan megy az idő...
2017. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/132 anonim ***** válasza:

Nekem is one step teszt volt, eddig exepilt használtam, de csomószor szellemcsíkos lett.

Persze ez is az lett :) Borzolják az ember idegeit :D

"K"

2017. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/132 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok!

Nem bírtam ki! Kiszaladtam tesztet venni és azon nyomban meg is csináltam. Predictor Earlyvel.

Ilyenem még sose volt, úgyhogy először a másik oldalát néztem. És bosszankodtam, hogy nem jó, aztán megfordítottam: és ott van halványan. de jól kivehetően a 2. csííííííííík!

Mindenestre még mindig azt érzem, hogy mindjárt megjön.

2017. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/132 anonim ***** válasza:
100%

Gratula a pozitívhoz!!!!!! :) :) :)


Nekem vasárnap (nem) kellene megjönnie. Én csupa olyan dolgot érzek, ami akááááár lehet a baba jele is, de nem vagyok benne biztos, hogy más hónapokban nem szoktam érezni ezeket :D Lehet, most extrán figyelek rá.

Mindenesetre van egy dolog, ami bizakodásra ad okot: A szokásos megjövős pattimnak (ami egy héttel hamarabb kezd előjönni, és semmi nem mulasztja el és fáj, míg meg nem jön) nyoma sincs, pedig ilyenkor már rég elő szokott jönni.

Ennek duplán örülök :)


Mi a hétvégén unokahugiztunk. 8 hónapos a csajszi, szuperédes. Alig várom, hogy nekünk is legyen egy ilyen cuki bébink :)

Mindenesetre minket lassan az esküvőszervezés is leköt, bár most ilyen saját farkába harapó kígyó fázisban járunk, mert várunk egy papír fordítására, és ettől függ sok minden...


Érdekes, páromnak van egy "boszorkány" barátja, néha megjósol dolgokat, általában bejönnek, jó érzéke van a lánynak, én meg hajlamos vagyok hinni az ilyen dolgoknak :) Ő azt mondta, látja az esküvőnket, de nem idén, hanem a következő évben, mert idén baba lesz :) Hát, meglátjuk :) :)


Alba

2017. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/132 anonim ***** válasza:
64 es nem teszel fel képet a tesztről?
2017. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/132 anonim ***** válasza:
Nekem most nem jöttek ki a pattanásaim sem. Nem tudom ez jó jel e?
2017. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/132 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még mindig semmi :)

De megvan az első lombik időpontja.

"K"

2017. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nekem nincsenek jó híreim,tegnap este óra enyhén barnázok.. (pedig elvileg 27-én nem kellene megjönnie) szóval nekem ez a hónap valószínű nem jött össze :( Akinek összejött annak szívből gratulálok! :) Többi hozzászólónak szurkolok hogy összejöjjön :)

(01-17 15:25-as válaszoló voltam "A" )

2017. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/132 anonim ***** válasza:
"A" simán lehet akkor beágyazódás,drukkolok,Manóka. nekem ma a 11.dpon negativ lett a teszt,ugyhogy gondol,om nekem sem sikerült :/
2017. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!