Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 anonim ***** válasza:

Mára nem várom és eddig nem is jött :) A hasam alja egy hete nyom és feszül, de teljesen úgy, mint mensi elött. Múlt szombaton és vasárnap is volt pici barnázás, azóta az égvilágon semmi. Mellem nem fáj, az egyik hónapban két hétig nagyon fáj, máskor egyáltalán , változó. Hőmet nem mérem. Derekam nem fáj. Kíváncsi vagyok :)

"K"

2017. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/132 anonim ***** válasza:
K mikor tesztelsz?
2017. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Csatlakozhatok?

Mi 13 hónapja hogy próbálkozunk,eddig eredménytelenül :(

Január 14-én kellett volna megjönnie,de eddig semmi.16-án és 18-án a tesztjeim negatívak lettek,azóta nem teszteltem.Holnap megyek orvoshoz,talán utána okosabb leszek :) Tüneteim nincsenek.

Mindenkinek pozitiv tesztet kívánok!

Mono voltam

2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:

Holnap reggel tesztelek, ha addig nem kezdek el pecsételni. Nem sietnék ennyire vele, mert volt már 30 napos ciklus is (ma 28. nap), csak holnap megyünk egy meddőségi központba és szeretném tudni. Hátha pozitív lesz az a teszt :)

"K"

2017. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 A kérdező kommentje:

Ki mikor tesztel? En legkorabban csut-pentek korul, de lehet, hogy meg korai lesz.

Pozitivat tesztelt valaki?

2017. jan. 22. 21:58
 56/132 anonim ***** válasza:

Teszt teljesen negatív.

"K"

2017. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 anonim ***** válasza:

Tegnap teszteltem negatívat. Viszont még mindig nem jött meg.

Bari

2017. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 anonim ***** válasza:

Elvileg holnapra nem kellene, hogy megjöjjön. Holnap megismétlem.


B

2017. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Ma van a 28. napom, egyelőre semmi, a hőmérsékeletem is magas. Viszont egyfolytában olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön. Hétvégén végig kicsit fájt a hasam. Ilyet még nem éreztem.

Most attól félek, hogy kimegyek wc-re, aztán piros lesz a papír. :(

Nem tudom érdemes-e ebédidőben elszaladnom tesztet venni.

Az a baj, hogy 29, 30 napra is simán megjöhet. Igaz 27-re is megjöhetett volna.

Na, mindegy.

Igyekszem elterelni a gondolataimat.

2017. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/132 anonim ***** válasza:

Látom mindenki a ciklus végén jár és izgul :) Nekem kb fél órája kicsit görcsöl a hasam, most már tényleg arra számítok minden mosdózásnál, hogy elkezdek vérezni.

"K"

2017. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!