Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/132 anonim ***** válasza:

Jövök én is. :)

Ez a 8-ik gyógyszermentes hónapom. Elvileg múlthéten kellett volna megjönni, de előfordul nálam csúszás is...

Még sehol semmi, bár nem sok reményem van hozzá. Nem sokat tudtunk együttlenni.

2017. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/132 anonim ***** válasza:

Jövök én is. :)

Ez a 8-ik gyógyszermentes hónapom. Elvileg múlthéten kellett volna megjönni, de előfordul nálam csúszás is...

Még sehol semmi, bár nem sok reményem van hozzá most. Nem sokat tudtunk együtt lenni. Tesztelni nem tudom mikor fogok...rengeteget ellőttem már az utóbbi időben...Mindig csalódás...

Bari

2017. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/132 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy ennyien lettunk, alig varom mar a jovo hetveget, hogy tesztelhessek. En annyit hallottam, hogy a folsav nagyon fontos foleg az elso par hetben,ezert erdemes mar a tervezeskor szedni. <3 :D
2017. jan. 17. 11:17
 14/132 anonim ***** válasza:
100%

(Én vagyok a "narancsleves" az első oldalról. Legyen a nevem Alba, így be lehet azonosítani :) )

Igen, mire kiderül, hogy baba van, már lezajlottak olyan folyamatok, amiben a folsav segített, így akkor elkezdeni már nem sok értelme van.

Én nem várt napján fogok tesztelni (29) de nem tudom, hogy bírom ki addig, csak vánszorognak a napok :D Bár én arra gondolok, hogy most a napokban zajlanak, ha zajlanak nagy események a testemben, igyekszek sokat relaxálni, finomakat és egészségeset enni, kellemesen tölteni az időt, hogy a kis bébi érezze, hogy jó helyre érkezik, és maradni akarjon :)

2017. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/132 A kérdező kommentje:

Alba, en ugyanigy vagyok ezzel :)

Nagyon izgulok, es igyekszem pihenni, de olyan lassan telnek a napok. Legkorabban jovohet penteken tesztelek szerintem

2017. jan. 17. 12:36
 16/132 Szandi9801 válasza:
Sziasztok. Nekem mar 5 napja kesik. Neha szedulok es fejem is faj. Kb 2 hete rozsaszin pecseteles volt. Azota hasam fajdogal nagyon. De annak hogy megjonne semmi jele. Tesztjeim sajnos negativak ezert szombaton megyek dokihoz hatha baba van :)
2017. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/132 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as! Köszönöm a biztatást, reménykedem a babában, de nekem már elmúlt az "éljük bele magunkat" korszakom. Lassan 4 éve szeretnék teherbe esni, már volt sok vizsgálat, kezelések, jópár doki. Most épp egy 3 hónapos tisztító kúrán vagyunk a párommal, gondoltuk amíg várunk az új vizsgálat időpontjára (mert mindenre hónapokat kell várni ), kipróbáljuk ezt is. Plusz vitaminokat szedek, inofolic, a szükséges hormon gyógyszerek ( pajzsmirigy, IR, prolaktin), újrakezdtük a sportot, sűrűn együtt vagyunk. Viszont már jóideje nem hőmérőzöm, nem használok ovu tesztet, ezekbe egy idő után belekattan az ember. Inkább most már a következő inszeminációra készülök, testben és fejben, ha meg közben le kell majd fújni a dolgot én leszek a legboldogabb :)

"K"

2017. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 27.-re nem várom,ez a negyedik hónap hogy próbálkozunk.

Ebben a hónapban próbáltam ki először a mikroszkópot,hátha bejön alapon :) Szurkolok én is mindenkinek! A. :)

2017. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/132 anonim ***** válasza:
én 26.ára nem várom :) ez a 6.próbálkozós hónapounk és az első hogy nézték uh val peteérést. ugyhogy pontosan tudom,hogy 12.én volt ovum :) 24.25.én tesztelek,de olyan lassan mennek a napok :/ a nevem legyen Manóka :)
2017. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/132 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Ugyan nem január vége a nem várt, hanem február 1-2,de beszállok én is a szurkolásba. Mi tavaly nyáron próbálkoztunk először akkor semmi. Most a második hónap azóta. Különösebb praktikát nem vetettünk be. Csak a fekve maradás illetve holnap megyek a patikába folsavért.

A legelső próbálkozós hónapban nagyon rágörcsöltem a témára, most próbálom higgadtan kezelni. 29 vagyok

2017. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!