Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/132 A kérdező kommentje:
Ti mivel terelitek el a gondolataitokat a varakozasrol? Mar most megorjit a varakozas pedig jovohet vegere nem varom :(
2017. jan. 18. 21:53
 32/132 anonim ***** válasza:

Terelni? Igazából sehogy sem tudom elterelni a gondolataimat.

Bár a munkahelyemen pár órára néha gondoskodik róla. :D

Reggel hőemelkedésem volt megint, már vagy 11 napja ez van, és ma is fáj a mellem. Remélem ez valami jót jelent.

De ilyenkor az ember lánya annyi mindent beképzel magának. Ettől félek.

2017. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/132 Theressita ***** válasza:
Hát elterelni a figyelmet elég nehéz - ettől félek is egy kicsit - sokszor hallottam már, hogy akkor sikerül, ha az ember már elengedte...
2017. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/132 anonim ***** válasza:

Mindig motoszkál a fejemben... :D

Nem teszteltem még, de még nem is jött meg. Még várok...

:D

Kitartást mindenkinek!

Bari

2017. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/132 anonim ***** válasza:

Hát... Én már a harmadik könyvet olvasom két hét alatt :D így ideig-óráig sikerül elterelni a figyelmemet. De sokszor rajtakapom magam, ahogy elkalandozok. Vagy pl ránézek e-mailekre, és valami babás oldalon lyukadok ki :D

Amúgy, nyilván ne görcsöljön rajta az ember, mert az árt, de egy egészséges izgalom nem okoz "meddőséget". Ez egy olyan téma, amit nem lehet izgatottság nélkül megélni. Ha úgy lenne, nem is vágynánk rá igazán.

Én nem hiszem, hogy attól, hogy izgatott vagyok az eredmény miatt, ne sikerülne... Lehet, ha ne adj Isten, nem jön össze még hónapokig, majd átértékelem a dolgot. De most így látom :)

Alba

2017. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/132 anonim ***** válasza:

25-re nem várom, első hónap, első gyerek, 29 éves vagyok. Semmi különös módszerünk nincs, csak kicsivel több vitamint szedek, mint korábban. Eddig semmit nem érzek, mindent úgy csinálok, mint korábban. Jövőhéten minden esetre kiderül. Hajrá Csajok!


Eliot (úgy, mint a dokik című sorozatban a doktornő:)

2017. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/132 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok? Ki mikor tesztel?

Nekem mára iszonyatosan feszít a derekam, ez a 30. nap, leghamarabb szombaton tesztelek, ha addig nem jön meg. :)


"X"

2017. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/132 Alexandra.ajk ***** válasza:
Sziasztok! Ez az ötödik próbálkozós hónapunk, szedek egy babatervező vitamint 1 - 2 honapja kb. Vasárnap vagy hétfőn lehetett a peteérésem. Alig várom hogy tesztelni lehessen. Hatalmas a várakozás :) nyilvàn mindenféle tünetet beképzelek magamnak, meglátjuk:) szorítok mindenkinek. Neveken gondolkodtok már?
2017. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/132 Theressita ***** válasza:
Alexandra, mi már neveken is gondolkodtunk :-) Ha fiú lenne, a férjem nevét kapná, ha lány, akkor a nagymamámét. Ezek szerint már ti is gondolkodtatok ezen?
2017. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/132 A kérdező kommentje:

En legkorabban jovohet penteken tesztelek, nevemen elkezdtunk mar gondolkodni, de nehez kerdes. Angliaban elunk, parom nem magyar.

Lanynevnek az Emma ami tetszik es angoloknak is ismert.

2017. jan. 19. 23:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!