Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog januar vegeeig pozit...

Norman Bates kérdése:

Ki fog januar vegeeig pozit tesztelni, jossz egy ropke felmeresre?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez az elso probalkozos honapunk, de igyekszem biztosra menni, ovutesztelek ill. 2-3 naponta egyutt vagyunk. Ti miota probalkoztok, milyen modszereket hasznaltok illetve van e kedvetek egyutt izgulni?

Babasodast kivanok mindenkinek :)

P.s: nem magyar a laptopom, nincs ekezetem.



2017. jan. 16. 20:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/132 anonim ***** válasza:
Én 24- re nem várom. 27 éves vagyok, örülnénk ha összejönne. A naptár szerint 20-án teszteljek, de ezt korainak tartom.
2017. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/132 anonim ***** válasza:
utolsó,én is 27 éves vagyok és 25.26.ra nem várom. korai a 20. ai tesztelés. 22.23.án már megpróbálhatsz tesztelni :)
2017. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/132 anonim ***** válasza:

21-es válaszoló voltam. Munkaügyben kellett menni laborra, és vettek vért. Vetettem HCG szintre is, de lehet, hogy még ez is korai volt :)

Izgulunk nagyon:)

2017. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/132 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

28-33 napos ciklusaim voltak az elmúlt évben, így valahogy eközött nem várom, ma vagyok a 29. napon. Ez a 4. hónapunk, 3. baba lenne.

Drukk mindenkinek.

''X''

2017. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/132 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Pénteken voltam dokinál, ott látott a doki egy 15mm-es tüszőt.Szerintetek mikorra lesz akkora hogy megrepedjen? Szombat vasárnap együtt voltunk?
2017. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/132 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg naponta 2 mm-t nő a tüsző és 20-25 mm között reped. Úgyhogy talán tegnap vagy ma repedhetett. A vasárnapi együttlét még jó lehet. De ha tudtok legyetek együtt ma is.
2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/132 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) Hétfőn kedden éreztem szurkálást,feszítést, ma már nem annyira.Akkor lehet hogy előbb repedt meg?
2017. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/132 Theressita ***** válasza:
100%
Jaj csajok, én ebben a hónapban másodszor álmodtam, hogy sikerült. Múlt héten egy két csíkos tesztről, előző éjjel pedig egy ultrahangképet láttam...aztán felébredtem az éjszaka közepén. Lehet, becsavarodtam :-D Ráadásul a férjem is egyre többet emlegeti, mi minden lesz, ha majd babánk lesz,hol lesz a kiságy, hová viszi el, ha nagyobb lesz és megtervezte a homokozót is....így aztán elég nehéz nem annyira akarni... :-)
2017. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/132 anonim ***** válasza:

27es, akkor lehet tegnap repedt. Reméljük sikerült a nagy találkozás :) Nekem még 4 nap van mensiig, kíváncsi vagyok. Szombat óta így esténként előjön a "mindjárt megjön" hasfeszülés. Meg nekem a mensi előtti nap valami hihetetlen sárkányodás van, mindenki idegesít, egyszerűen robbani tudnék. Na ez tegnap megvolt. Jó korán :D

"K"

2017. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/132 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez az első hónap, nem tudja senki a családból, barátok közül, hogy már próbálkozunk, de mégis annyi kis "véletlen" történt.. Én meg nagyon hiszek az ilyenekben. Az után a nap után, mikor megvolt az első éles akció, beszélgettem egy barátnőmmel, és rákérdezett, hogy terhes vagy? Mondom nem, honnan jött ez most? Azt mondta, előző este azt álmodtam, bejelentettem neki, hogy az vagyok.

A családból azóta többen is kérdezgettek csak úgy, spontán (telefonon, tehát nem látták, ha ne adj Isten, híztam volna...)

Szóval én ezeket jó előjelnek veszem :D

Mindenesetre nagyon várom már, hogy ez a bő egy hét elteljen és lehessen tesztelni...


Alba

2017. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!