Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik az abortusz?

Hogyan történik az abortusz?

Figyelt kérdés
2007. aug. 1. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
69%
15 évesen a Te egészséged is veszélybe kerülhetett volna, ha vállalod a babát. Ez egy olyan helyzet, amibe igazán jó megoldás nincs.Talán korai volt elkezdeni a szexet, a barátod, ha igazán szeret várhatott volna még, de hát ezen már kár rágódni.Az óvszer mellé jobb még kicsi hormontartalmú tablettát is szedni vagy hüvelykrémet vagy kúpot használni.Próbálj meg sokat beszélni az érzéseidről, ha bánt, hogy ez történt Veled.
2009. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a véleményedet igazán sokat segített
2009. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim válasza:
18%
00:51 hat te szeritnem aki abortuszt akar vagy ha amr megtortent a baba az felelotlenseg akar 13vagy aakar tobb szoval ez gyilkosagnak szamit tehat remelm meggyonyad:S ezt most komolyan mondom gondolj bele anyi mindha egy embert megolnel mindenkinek joga van az eletehez azt a babat sajnalom hogy nem volt meg a lehetosege az elethez...kitudja egezseges eltt volna meg minden...!:(
2009. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 anonim ***** válasza:
100%
szív elégtelensége volt a babának...az abortusz előtt halt meg a magzat 1 nappal...amúgy 8 hetesen volt...és akkor még a magzat nem nagyobb egy nagyobb babszemnél
2009. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/82 anonim ***** válasza:
47%

Megeroszakoltak, feltem a teherbeesestol, de szerencsere megusztam. Megis ugy dontottem a teszt elott, hogy nem vetetem el.Akkor meg egyedul voltam a vilagba. Akik megtettek, akarhogy takargatjak, de gyilkossagot kovettek el. Ennyi. Mi emberek csak ezt tudjuk mondani. Isten az aki a lelket is meg tudja gyogyitani.

Akik azert keresgelnek, mert donteniuk kell, valahogy beszeljenek errol megfelelo emberekkel/ne azokkal akik kepesek elvegezni. Ha nincs mas megoldas, akkor orokbe is lehet adni a babat. Sokan varnak gyerekekre, nem kene az utcara kerlulnie. Ez miert elvetendo megoldas? Csupan az eletedbol ker az a baba kilenc honapot. A masik megoldas, nincs szex, amig nem tudom vallalni a babat.

2009. nov. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
40%

tessék:

lehet nézelődni

[link]

2009. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim válasza:
78%

A sok ellenséges, hevesen abortuszellenesen reagálónak mondanám, azok az emberek, akik felelősen gondolkodva, átrágva a helyzetet az abortussz mellett döntenek, bátrak, sokszor bátrabbak mint azok, akik mostoha, ingerszegény környezetet, apa nélkül felnövést adva a születendő gyermeknek megtartják azt. Ezek az emberek felvállalják a hozzátok hasonlóak elítélő magatartását, amellett, hogy tényleg hatalmas lelki teher van rajtuk, hiszen tudják mit tesznek és vannak nekik is érzéseik, de ezek ellenére véghez viszik, mert okosan felmérik, hogy így kevesebb szenvedést okoznak a picinek, mint esetleg az éhség, a fázás, a kicsípett popsifenék, az agresszív szülők okzta lelki fájdalmak!

Gratulálok a megerőszakolás után esetlegesen gyermeket vállaló nőnek, én ismerek olyan fiút aki így született, 21 évesen nem találja a helyét a társadalomban és ahelyett hogy hasznos tagja lenne annak, bűncselekményeket elkövetve pont az ellentéte. Még csak az hiányzik, hogy olyan embernek ontsa ki az életét, aki már kifejlett személyiség csak azért mert az anyuka gyáva volt ahhoz hogy a társadalomra nézve felelősen döntsön.

2010. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
1%
Már bocsánat, de akiről beszélsz, az LEGALÁBB ÉL.Nemhinném, hogy az éhezésre és kicsípett popsira az a megoldás, hogy akkor inkább öljük meg.Ha már általánosságban beszélünk erről.Ha nem általánosítva, akkor minden helyzet más és más.Aki rákényszerült egy abortuszra, annak segítségre és nem elítélésre van szüksége.
2010. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
20%

már sorry nem akkor születik a gyerek ha elszakadt egy óvszer hanem ha 2 felelősség teljes FELNŐTT!!!!döntést hozz!!olyan ,hogy"oupsz becsúszott"nincs!!!ha nincs pénz gyerek nevelésre szedjen gyógyszert!!!!!!!ha meg egy 15-18 esik teherbe és úgy vetteti el könyörgök minek kefél még 15-16 évesen???még gyerek élveznie kéne a szabadságot!!!!!!

ha meg a szex mellet dönt legalább vettessen fogamzásgátlót!!!szóval erről ennyit!!!

2010. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim válasza:
66%

hát elég megrázóak a képek az elején. De én 18 vagyok, barátnőm 19 és hüvelykúppal védekeztünk és 3 napja kellett volna, hogy megjöjjön neki, de késik. Olvastam, most utólag, hogy minden állítás ellenére nem 100% ez a módszer. Hát jóhogy ezt így kell megtudnom...

Szülőknek beadni egy olyan dolgot, hogy a barátnőm teherbe esett képtelen lennék és mind2-en tanulók vagyunk még. Teljesen lehetetlennek tartjuk azt, hogy megtartsuk. A másik para dolog, hogy ezek után szerintem az ő családjukból engem kiutálnának, pedig imádom a szüleit áááá. Eddig is volt, hogy paráztam ezektől, de most hogy késik már ennyi ideje, nem vagyok képes aludni, suliból is kiirattam magam, nem tudok mit kezdeni magammal, se ő. Innen egyetlen kilátható utat látunk az abortuszt.

Ő nem úgy fogja ezt fel mint 1 gyilkosság vagy hasonló, élni szeretnénk még a saját életünket, ez olyan nagy baj? Szerintem nem, és ez van, nem vitatkozok azokkal akik ellenzik.

2010. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!