Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik az abortusz?

Hogyan történik az abortusz?

Figyelt kérdés
2007. aug. 1. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
16:44 nek! Olvasd el a 17:07-et! Na az én voltam! Az mind saját gondolat! Amúgy elismerem szép dolog a motherhood! Sőt Gyönyörű! De a többi gondolatomat ezzel kapcsolatban kifejtettem bőven a 17:07-ben!
2010. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
Bocsánat 14:07-et akartam írni...
2010. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
75%

Kedves elöttem írók.

Ugye azt tudjuk, hogy Jézus mikor született. Azt tudjuk, hogy mikor fogannat? Van erre egy pontos dátum x. hónap y. nap???

Nektek van embrió-napotok? Mert nekem nincsen. Az a kis gyerek, nem is gyerek, még csak egy(illetve több) sejt! Nem fog sírni, vagy nem lesz szomorú, mert nincs tudomása semmiről. Iste az öngyilkosságot is bünteti, ha beválallsz egy gyereket mikor nem kéne az a lalked megygilkolása!

Egészen más a hejzet ha van:

-Férjed

-Lakásod/Házad

-Állandó munkád neked/párodnak

-Időd

-És szellemileg elég felkészült vagy.

Az én szüleim addig nem vállaltak gyereket, míg ezek meg nem voltak nekik. Sőt az autót kifelejtettem a listából.

Mi lesz ha beteg lesz a babád? És nem tudod őt kórházba vinni, és nincs pénzed kifizetni a gyógyszereit? Akkor SZENVED! Az abortusznál meg nem.

Kedves nők,férfiak,anyukák,leendő anyukák, gondoljatok bele. Mi lenne, ha nektek nem lenne azokból az alapvető felszerelésekből, amikhez hozzá szoktatok? Élveznétek?

Mert én nem. El lehet ítélni, de én így gondolom.

2010. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
70%
Előttem írónak! Hát igen ezeket manapság nem gondolják át főleg a fiatal hölgyek(kislányok) jó része! De hát mit lehet tenni! Ők azt hiszik, hogy az ő dolguk, ebbe ne szóljon bele senki! A gyerek majd valahogy felnő! Még azt szoktam nagyon érdekesnek találni, amikor még meg is magyarázzák, hogy ennyi szeretet, meg annyi pénz, meg apa nélkül, is teljesen jól fel tud nőni a gyerek, sok önző Pi.csa, de hát mit lehet tenni, valóban isten, meg a jog megáldotta őket azzal, hogy nem kell nekik szembe szállni senkivel sem, ha a gyereket meg akarják tartani! Sajnos, ilyenkor már a szüleik óvó szava is keveset szokott érni!
2010. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:

Előzőnek még annyit, hogy részben egyetértek vele, amikor azt mondta, hogy: "Nektek van embrió-napotok? Mert nekem nincsen. Az a kis gyerek, nem is gyerek, még csak egy(illetve több) sejt! Nem fog sírni, vagy nem lesz szomorú, mert nincs tudomása semmiről."

Ezen valóban el lehet gondolkozni! Vagy ha már ennyire beleéltétek magatokat hogy az embrió igenis élőlény! Akkor mért nem sírjátok el magatokat, amikor a pasitok spermája nem termékenyül meg, hanem "elpusztul"?? Ha belegondoltok, az is egy ember része, mint a pete is ami menstruációnál megsemmisül!A lélek meggyilkolással nem értek egyet! Az bármi mástól is kialakulhat, meg amúgy is mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy szeretné, az én meggondolásom szerint, az a SAJÁT életünk! A másik hogy azért néhány hiányossággal, mint pl. az auto fel lehet nevelni gyereket, az a 20. sz. közepén is alig volt...Aztán ha elég sok felnőtt ember veszi körül a gyermeket, akkor az apa hiánya sem szabad hogy gondot okozzon, de tény apa is csak egy van! És neki kell(ene) ott lennie a gyereke mellett amikor felnő,nem csak a maminak, meg a rokonságának...Főleg a lányok esetére vonatkozik ez. Hiszen fontos hogy fel tudjanak nézni az apjukra!

2010. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
68%

Fogadjunk hogy pasik vagytok!

Nem hiszem, hogy egy lány, egy anya leírna ilyet, hogy a magzata nem él.A sperma nem egyenlő a már diagnosztizált terheség 6- 7- 8 hetes magzatával. Ha nem hiszed, a fent említett videókon megnézheted, miől beszélsz.Bocs. ha személyeskedtem, de felkavartak az érzéketlen szavaitok.

A megelőzés nagyon hatékony módja, hogy öljük meg időben , akkor nem fog sírni.

2010. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:

Utsónak! Szerintem abból amit elmondtál egyértelműen az jön le (nekem legalábbis), hogy a 6-7-8 hetes embrió azért több mint a magzat, vagy még jobban visszatekintve, a spermium/petesejt -nél, mivel nagyobb fejlettebb, és több minden kifejlődött már rajta! Azaz szemmel látható dolgok!!

Na itt a csapdája az embereknek, hiszen pontosan tudjuk, hogy a spermiumok is már mozognak, hiszen valahogy el kell jutniuk, a petesejthez, csak ezeket a parányi dolgokat, még az emberek nem úgy fogják fel, hogy valakit/valamit megölünk. Legjobban a szexhez tudnám hasonlítani a dolgot. Amikor az embereknek szinte meg sem fordul a fejükben, hogy ilyenkor egy szaporodást gyakorolnak megtermékenyülés nélkül, az orgazmus és a közös együttlét miatt! És amikor véletlenül becsúszik a dolog, akkor a 6-7-8 hetes embriónál átalakítják a tudatukat abba az állapotba, minthogyha ők a szex alatt is pontosan ezt akarták volna! Na ez az ami nekem nem fér az agyamba! Az orgazmusért csináltunk mindent azon az éjszakán, de ha már egyszer megtermékenyültünk, akkor mért ne jöhetne a gyerek is? Hiszen most már emberi életről van szó...Szerintem találó hasonlat: Folyamatosan minden este pókerezek játékzsetonokkal, ilyenkor mindig kiválasztom, hogy játék zsetonnal játszom e vagy valódi pénzzel, egyszer félre kattintok, és ha már egyszer félre kattintottam, akkor mért ne fektessek bele,mindjárt egy egész vagyont?? Bár ott villog a szemem előtt a vissza gomb, (vagyis az abortusz)most már inkább a befizetési lehetőségek gombjait keresem...Ebben nem a póker a lényeg, hanem a logikai gondolkozása az embereknek, mert az tök ugyanolyan! Meg lehet magyarázni mért nem akarjuk elvetetni, (akár magunknak is) Ezekkel a dolgokkal nem is lenne baj azonkívül, hogy még saját magunkat is becsapjuk azzal, hogy mi ezt akartuk akkor is amikor szeretkezni akartunk csak, viszont azt utálom, amikor az emberek a megfelelő körülmények nélkül, mégis úgy döntenek, hogy megpróbálják. Ilyenkor eszembe jut az, hogy előtte lehet, hogy épp arról beszéltek, hogy több évig nem akarnak még gyereket, és akkor egy icipici hiba után, megváltozik a gondolkodás, mert ugye nem vagyunk gyilkosok!

Ja amúgy 26/f, de ez szerintem tökmindegy, mert ha lány volnék is u.ezt írnám!

2010. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
55%

2010.07.21. 16:13-nak: na neked se volt még gyereked, az tuti! 1. sok nő megérzi, hogy mikor esett teherbe- vagyis kvázi megvan a gyerek embrió-napja. Első gyerekemnél én is tudtam, hogy várandós vagyok, pedig először - lett a teszt, de aztán mégsem jött meg, és a köv. + lett, meg ott is volt a baba. Meg arról is felvilágosítalak, ha már ilyen hű de magabiztosan nyilatkoztatod ki magad, hogy a szülés várható időpontjának kiszámításához kiszámítják a feltételzett fogamzási időpontot, vagyis az embriónapot, ha így hívod. PErsze nem biztos, hogy akkor jött össze a gyerek, de 90%, hogy igen, vagy az előtte-utáni napok egyikén.

2. 12 hetesen éreztem, hogy mozog. Naná, hogy megérzi, ha elveteted, sőt a kínok kínja, mert darabokra szakítják a kicsi testét. Azért mert nem hallod, még fáj neki.

3. a többi baromságról, hogy kocsi meg ház (albiban is lehet élni, hallottál róla?), szinte nem is érdems vitatkozni, létre se jött volna az emberiség, ha az ősember is a verdától tette volna függővé a kölyköket:-)))

a szellemi érettségről meg annyit, hogy ahhoz érettnek tartod magad, hogy ész nélkül szexelj, szerintem ne dicsekedj vele, hogy biológiailag érett vagy , agyilag meg nem!


11.59-nek: azért kicsit hülye logika a pókerhez hasonlítani a szexet meg a gyerekvárást... 26 évesen hogy lehetsz ilyen gyerekes?

2010. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
66%
előző vagyok: és mégegy kiegészítés 11.59.-nek: képzeld, orgazmuskor eghyik gyerekem foganásakor se az járt az eszembe, hogy na vajon ebből gyerek lesz-e?... És mégis tervezett, várt baba mnidkettő. Lehet, hogy szex közben átalakult az agyam, mert előtte is, meg utána is akartam gyereket, de orgazmuskor pont eszembe se jutott... hú, akkor most átprogramoztam az agyam az éles pókerra gyorsan,mert ugye akkor szerinted szex közben csak játékzsetonokkal nyomtam, mivel éppen nem izgatott, hogy meglesz-e a gyrek, vagy sem.. Basszus, szerinted akkor becsapom magam??? Menjek mondani a férjemnek, hogy hazugság a kistesó, akit ma az UH-n láttunk, mert igazából a foganása pillanatában nem törődtünk vele? Esetleg jelentkezzek be abortuszra, és tépessem szét a kis játékzsetonomat??
2010. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:

Utolsónak! TE ÚRISTEN!!!

Tanítottak neked valaha olyan szót hogy: HASONLAT???

Még direkt oda is írtam, hogy nem a póker játék a fontos az egészben, hanem a gondolatmenet... De ezt neked nem fejtem ki jobban, mert szerintem az első szónál megakadnál, aki értelmes az átérzi a gondolatmenetemet, aki nem az megakad a póker szónál! Úgyh. a te gyerekességedről ennyit!

Tudom hihetetlennek tűnik, de ha még 2szer 3szor átolvasod, (a te esetedben ajánlom a 4-5-szöri olvasgatást is) Rájössz, hogy nem arra gondoltam, hogy orgazmus közben a gyerekre koncentrálj, amikor azt írtam, hogy:

" Amikor az embereknek szinte meg sem fordul a fejükben, hogy ilyenkor egy szaporodást gyakorolnak megtermékenyülés nélkül, az orgazmus és a közös együttlét miatt! " Ezalatt nem azt értettem, hogy a szexnél vagy az orgazmusnál a gyerekvállalásra kellene koncentrálni, hanem előtte amikor még a tv-t nézitek összebújva, és arról beszélgettek esetleg a kedves pároddal, hogy igen most eljött az a pillanat az életünkben amikor bevállalhatunk gyereket, és érdemes lenne "bepróbálkozni" Én úgy gondolom, hogy erről lehet, és nagyon fontos is beszélgetni előtte a párunkkal, átbeszélni minden fontos és jelentős tényezőt, ami szükséges ahhoz, hogy óriási szeretettel, is és anyagi háttérrel is, körbe lesz e véve a gyerek, azaz be tudjuk e vállalni a vagy sem! Azt hogy egyáltalában mindketten szeretnénk e gyereket?! Gondolom ez nálatok nem így megy! Akkor csapjátok be magatokat, amikor amikor a 8 hetes embriónál elfelejtitek, hogy a szex alatt nem ez volt a célotok! Azokra a mondataidra nem válaszolok, amiket idióta módon kifordítva értelmeztél, az enyémekből! Azzal nem tudok mit kezdeni, akinek szar a logikája, azzal nem lehet mit kezdeni! A te esetedben nem ajánlom, hogy valamit is programozzál, mert az elég durva dolgokat szülne, remélem ez a gyereked esetében nem így volt... Viszont kívánom, hogy szép élete legyen a gyerekednek, és jó körülmények közt nőjön fel. Ha hiszed ha nem az utolsó mondatokat komolyan, és tiszta szívvel gondoltam!

2010. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!