Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelt kérdés
A párom nem engedi, hogy orális szex után a szájába menjek el. Azt mondja, hogy önző vagyok, mert ezt szeretném tőle. Én pedig azt gondolom, hogy nekem is csak egy életem van, és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg. Szerintetek ki az önző, ő vagy én?

2016. dec. 19. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
92%

"És én miben dönthetek?"


Például ha nem szeretnéd, hogy kikötözzön és megkorbácsoljon, vagy a szádba kakiljon (mert neki mondjuk ezek a vágyai), akkor te dönthetsz úgy, hogy nem hagyod ezt neki, hiába ő is csak egyszer él.

2016. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező! Most komolyan nem érted?

Az utolsó azt ìrta, hogy jogod van elhagyni, ha neked ez a szájba élvezés annyira fontos.

2016. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsolatban éltek szóval ez egy alap dolog hogy nem mész el prostihoz, szóval jogos hogyha ezt megtiltaná neked. Te megengednéd a barátnődnek hogy megcsaljon? nem hinném.

Ahoz meg hogy valamit az ő testével csinálj persze hogy bele kell egyezzen. Gondolj bele aha a barátnőd tűket akarna beléd szórkálni meg vagdosni akarna akkor te ha nem engednéd meg neki akkor önző lennél? Nem, csak nem mennél bele olyanba ami neked rossz lenne. Ő is ugyan azt csinálja.

Itt egyértelműen te vag az önző. Csak olyat vállaljon el mindkettőtök ami egyikőtöknek sem rossz. Hza a szájbaélvezés rossz a barátnődnek akkor nem csináljátok.

Ha meg szerinted ez nem egyértelmű akkor nem értem minek élsz kapcsolatban :D

2016. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Azért a fizikai sérüléssel járó dolgokat ne hasonlítsuk össze azzal, hogy valaki 3ml folyadékot a szájába enged, aztán kiköpi.
2016. dec. 19. 20:40
 15/69 anonim ***** válasza:
92%

"Azért a fizikai sérüléssel járó dolgokat ne hasonlítsuk össze azzal, hogy valaki 3ml folyadékot a szájába enged, aztán kiköpi."


De igen, hasonlítsuk. Eddig sem érdekelt téged, hogy a cselekedeteid milyen negatív hatást gyakorolnak a párodra, tehát ez ne legyen szempont.

2016. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
86%

Húha, vannak itt bajok :( Hiába írtam le értelmesen a helyzetet, te elég értetlenül és bután reagáltál. Nem lehet egyszerű veled a barátnődnek...


De akkor még egyszer megpróbálom: adott egy olyan dolog, ami neked szükséges része az életednek, amit a barátnőd nem hajlandó megadni. Te nem kényszerítheted őt arra, hogy olyasmit engedjen, amit nem szeretne, viszont ő sem kényszeríthet téged arra, hogy benne maradj ebben a kapcsolatban, miközben neked ez nyilvánvalóan nem jó, hiszen hatalmas áldozatokkal és lemondásokkal járna számodra, amiket te nem tudsz tartani. Miért akarsz vele maradni, ha nem adja meg neked azt, amire ennyire vágysz? Miből gondolod, hogy a barátnődnek kötelessége benne maradni egy olyan kapcsolatban, amelyben te megcsalod őt, mert ő neked nem elég?

2016. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erőszakos ember. Ha nem akarja, ne csinálja. De ne tiltsa meg, hogy ezt egy fizetős szolgáltatás keretei között megkapjam. Ha őt az izgatná, hogy belekakil a számba - nem engedném. De nem tiltanám meg, hogy egy hivatásossal megcsinálja.
2016. dec. 19. 20:47
 18/69 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyok erőszakos ember. Ha nem akarja, ne csinálja. De ne tiltsa meg, hogy ezt egy fizetős szolgáltatás keretei között megkapjam."


Nem tiltotta meg, hiszen nincs is joga ehhez. Mehetsz nyugodtan prostihoz. Jó szórakozást!

2016. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
50%

Ki sem próbálta egyszer sem?

El kell döntened,mi fontos. Az én szeretőmmel pl. alap,hogy mindig a számba élvez el. Még élvezem is. Kinek mi :D

20/L

2016. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
86%
Nem érted, nem tiltja meg. Viszont te sem tilthatod meg neki, hogy szakítson veled, hogyha úgy érzi, hogy olyasmit teszel, ami számára nem fér bele a kapcsolatba.
2016. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!