Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelt kérdés
A párom nem engedi, hogy orális szex után a szájába menjek el. Azt mondja, hogy önző vagyok, mert ezt szeretném tőle. Én pedig azt gondolom, hogy nekem is csak egy életem van, és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg. Szerintetek ki az önző, ő vagy én?

2016. dec. 19. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
13%
Ő. Szájbaélvezés, lenyelés az alap, nem kívánságműsor.
2016. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 hannibalking ***** válasza:
87%
Egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül csak és kizárólag te vagy az önző ebben a helyzetben. Mi a f#szt képzelsz te magadról? Le lett írva feketén fehéren: ha neked a szájbadurranás az életed akkor hagyd ott a nődet. Amúgy sem érdemel meg értelmes nő egy ilyen hozzáállású kangörcsöt. Nincs semmi privilégiumod ebben a nyomorult életben. Mindenért vagy megküzdesz vagy kiérdemeld és kiváltságként jut neked belőle. Semmire nem vagy jogosult csak azért mert egyszer élsz te emancipált kis f#sz. Az meg hogy ilyen rabszolgatartó hozzáállással vagy a teljes női nem iránt (te "ki ha én nem" hulladék) nem várnék alapból sem sokat viszonzásul. Ennél lejjebb már nem nagyon tudod itt sem ásni magad bár nem lennék meglepődve ha igen. Hagyd ott a jelenlegi nődet. Ez a végszó. Szerezz egy fogatlan vérprofit aki a pénzedért vagy valami egyéb perverzióból élete végéig szárazra szív aztán szenvedjetek boldogan. Bár abból is csak te fogsz szarul kijönni. És ne szívd el előlem az értékes oxigént. Kthxbye
2016. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
32: Ok. Anyukád mennyiért vállalja? Téged is lenyelhetett volna...
2016. dec. 20. 12:03
 34/69 anonim ***** válasza:
78%
31 es! Akkor ennyi erővel az is alap hogy a szádba sz*rjanak,nem kívánságműsor!!!
2016. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 hannibalking ***** válasza:
80%
Éreztem hogy mész te még lejjebb.:D Az "anyád" kártya? Most komolyan? Ennél többre nem futotta? Nálad aztán tényleg kib#szta a biztosítékot az intellektuális visszamaradottság. Hány éves vagy? 13? :D Nah mindegy erről ennyit, a véleményt megkaptad jó haldoklást a remélhetőleg minden emberségtől mentes életed végéig. :D
2016. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező sem komoly ember ha egy erősebb kritika után már anyázik.

Komolytalan vagy öregem és szánalmas is,én kb abba a kategóriába sorollak akik 40 évesen is az anyjukkal laknak,mert az életben nem értek el lóf#szt sem.

2016. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha neked ennyire fontos, jobb ha elhagyod.

Nem kényszerítheted rá, ha nem akarja. Neked sem kell hagynod hogy lemondj erről az élményről. De onnan, hogy prostizgatsz meg ilyesmi már nem kapcsolatban vagy és jogos ha a barátnőd elhagy.


Mondjuk az is furcsa, hogy semmi hajlandóság nincs kompromisszumra egyikőtökben sem. Havonta-2havonta 1x benne lehetne, max kiköpi.


Zárójelben megjegyzem én is rühellem ha a számba mennek el (hányinger jön rám, forog a gyomrom órákig), de néhanapján megengedem. Mi le tudtunk ülni megbeszélni ezt. Ő nem erőszakoskodik ezzel, cserébe én is néha engedek. Le nem nyelem, ebbe nem adtam be a derekam, de ez el lett fogadva.


Ám ahhoz hogy ez működjön lejjebb kéne venned az arcodból. A válaszaidból az jön le, hogy te csak magaddal törődsz, azt leszarod telibe mi a jó a barátnődnek. Pedig lehet ha megfelelően foglalkoznál vele ő is nyitottabb lenne. Nem vagy fölötte a párkapcsolati "ranglétrán".


Ha sehogy se juttok dőlőre akkor dönts: ő vagy a szájba élvezés? Megcsalni aljasság, ha mindenáron az utóbbi kell neked úgy a legtisztességesebb ha szakítasz. Vagy ő. Ennyi.


20N

2016. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
89%

Én pl egyszer próbáltam meg lenyelni ,az eredménye az lett hogy kis híján lehánytam a párom, de biztos nagyon szexi és muszály csinálnom ha tetszik ha nem.

Kérdező, itt a statisztika semmit nem ér. Statisztikailag a világ kb 1%-a homoszexuális de a logikád szerint mivel a másik 99% nem az nekik sincs joguk annak lenni.

Amúgy félreérted, a csajod nem tiltotta meg hogy prostizz, szimplán vázolta hogy te lemehtsz prostihoz de annak az lesz a következménye hogy ő elhagy, ez nem tiltás, ez a tények vázolása.

Egyzser élsz? remek, ő is, és ő meg azt szeretné hogy ne élvezzenek a szájába de nyilván mindenki alattad áll (a "megb-a-sztam anyádat" szintű oltásokat dobálók ritkán vannak magasabb szinten) és igenis azt kötelesek tenni amit őfelséged kíván, mert ha 100-ból 20 nő nem akarja hogy a szájába élvezzen az téged nem érdekel, álljon be a sorba, dobja el a méltóságát hogy TE kiélvezhesd magad vagy elmeny megcsalni (attól hogy olyat kapsz amit tőle nem még megcsalás, ha ennyire prostizni akarsz hagyd el, mindkettőtök jobban jár).

Tudom, jó taktika lesz mindennek elhordani mert nem értek veled egyet, elárulom KIPRÓBÁLTAM a nyelést és nem tetszik, ezek után szerinted mégis köteles vagyok csinálni mert az hogy én mit élvezek alsóbbrendű a pasim vágyai mellett? (nem mintha gyakran kérné, tudod van olyan pasi akit még érdekel a csaja mit szeret)

2016. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
77%
Más az értékrendetek. Egy kapcsolatban nem csak egyenlegek vannak, hanem hogyan nem és hogyan igen is.
2016. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Felhívom a figyelmet arra, hogy a punci sem száraz, abból is kerül a szájba bőven váladék, és azzal sem a páromnak, sem a tisztelt kommentelőknek nincs baja. Nekem azt el kell viselnem a számban, ő a 3ml spermámat pár másodpercig nem tudja...

Tudom, ez azért nem ugyanaz, mert ő NŐ, és így könnyebb szegény elnyomottnak beállítani.

2016. dec. 21. 19:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!