Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelt kérdés
A párom nem engedi, hogy orális szex után a szájába menjek el. Azt mondja, hogy önző vagyok, mert ezt szeretném tőle. Én pedig azt gondolom, hogy nekem is csak egy életem van, és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg. Szerintetek ki az önző, ő vagy én?

2016. dec. 19. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől, akit esetleg felbosszantottam. A kérdés mostantól tárgytalan. Boldog Karácsonyt mindenkinek.
2016. dec. 22. 19:47
 52/69 hannibalking ***** válasza:
86%

16:28: nem lehet, már odaadtam a szívem életem nőjenek. :D

Kérdező: te meg mekkora egy kammer vagy. Tiszta véletlen 180-at fordult minden. Habizti. :D Odébb húzzuk a bilit, hogy nehogy beleérjen az ujjad és felébredj? :D

2016. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
Éreztem hogy mész te még lejjebb.:D A meghazuttolás kártya? Most komolyan? Ennél többre nem futotta? Nálad aztán tényleg kib#szta a biztosítékot az intellektuális visszamaradottság. Hány éves vagy? 13? :D Nah mindegy erről ennyit, a véleményt megkaptad jó haldoklást a remélhetőleg minden emberségtől mentes életed végéig. :D
2016. dec. 22. 21:26
 54/69 hannibalking ***** válasza:
83%

*meghazuDtol

Egyél még pár gombócot mielőtt a saját szövegemmel próbálsz meg oltani kicsihuszár. :D

2016. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Ha ez téged boldoggá tesz...
2016. dec. 23. 12:52
 56/69 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is eléggé sántít ez a Happy end történet.

Szerintem ezt is csak azért írta,hogy nehogy már igaza legyen is bárkinek.

Jajj de megnéznélek istenem,ilyen értékrendekkel nem lehetsz valami szép jószág :D

2016. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

Savanyú a szőlő veszteskéim?

Szánalmasak vagytok.

Szerintem nektek még nőtök sincs.

Boldog Karácsonyt.

2016. dec. 24. 11:48
 58/69 anonim ***** válasza:
82%

Nem erről van szó.

Csak már a kérdésedből kiderült,hogy mekkora egy bánat ember vagy és jól esik a lelkivilágomnak szívni a véred :)

Neked is Boldog Karácsonyt :D

2016. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:

Se te, se az emberevő haverod nem tudja megítélni, hogy milyen ember vagyok. Nem tudjátok, hogy én mit teszek bele a párkapcsolatomba, és hogy ezért mit várok el cserébe. Ha tetszik, ha nem, minden kapcsolat a ki nem mondott adok - kapok elven alapul, és jól csak így működik.

Persze ha nem egyenlő a két fél, akkor elég csak az egyik félnek adni, és meghunyászkodva elfogadni, hogy nem kap érte semmit, vagy legalább is nem eleget. Számtalan ilyen kapcsolatot ismerek. Olyat is, ahol már egyik fél sem adott semmit, és elvegetáltak egymás mellett évtizedekig.

Én kiálltam az igazamért, ha ez bennetek ellenszenvet is vált ki. Tudom mit adok, és elvárom, hogy cserébe megkapjam, amit szeretnék.

Amit te és az emberevő haverod is szívesen megkapnátok, csak vagy álszentek és hazugok vagytok, azt állítva, hogy ez nektek nem is kell, vagy puhap.csök vagytok, és nem álltok ki azért, hogy ti is a párotok szájába élvezhessetek. És bármi másért, ami fontos nektek.

2016. dec. 27. 21:07
 60/69 anonim ***** válasza:
100%
Na látod kérdező, jobb ha önszántából csinálja mint fenyegetések árán, nekem az első pasim is elsütötte a "ha nem szopsz le kidoblak" dumát (akkoriban még az is új dolog volt nekem) hát utáltam is csinálni, következő párom megmondta, hogyha szeretném csináljam de ő nem kényszerít, egy darabig örültem hogy nem kell aztám megpróbáltam magamtól és rájöttem hogy nem is olyan rossz ha nincs az emberen nyomás hogy márpedig csinálja :)
2016. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!