Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelt kérdés
A párom nem engedi, hogy orális szex után a szájába menjek el. Azt mondja, hogy önző vagyok, mert ezt szeretném tőle. Én pedig azt gondolom, hogy nekem is csak egy életem van, és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg. Szerintetek ki az önző, ő vagy én?

2016. dec. 19. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Kedves 60-as:

Nem volt fenyegetés. Jeleztem, hogy szeretném, és amikor jó ideje teljesen elutasító volt, akkor vetettem fel a hivatásos lehetőséget.

Nem akartam elhagyni, sőt övé volt a döntés.

Szerencsére jól döntött, és hidd el, te is jól döntöttél, mert előbb - utóbb ezt minden igazi férfi szeretné. A többi csak álszent duma.

2016. dec. 28. 19:04
 62/69 anonim ***** válasza:
86%

Nem akartam eddig lesüllyedni hogy ilyenekkel dicsekedjek,de már nem bírom.

Képzeld el hogy nekem eddig az összes barátnőm csinálta és nem én kértem.

Sőt olyan is volt aki a végén torokra kapta és úgy mentem el a szájában és azt sem én kértem,na ehet mit szólsz?

Azt mondod hogy mi nem tudjuk mit teszel bele a párkapcsolatodba.Ezek szerint nem eleget mert te kijelented hogy ez neked jár,és azt is hogy miért.

Csak barátom egy nő nem így működik,ti nem vagytok igazi pár ha nem vagy képes kompromisszumokra, és hisztizel mint egy kis gyerek.Oda adónak és gyengédnek kell lenni,és ezt az igényedet kell a legkevésbé hangsúlyozni ahhoz, hogy a párod elhiggye hogy valóban szereted és törődsz vele.

Ha még úgy is van ahogy mondat h ezt ő megadta neked,mert gondolom h valami fura módon tényleg szeret és nem akar elveszíteni.

Te honnan a francból tudod hogy ez neki mennyire megalázó lehetett,vagy mint gondolt magában h vajon mi jöhet még amivel be kell bizonyítania hogy tényleg fontos vagy neki.

2016. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy igazat írsz. Na pont ezért nem reális a véleményed a kérdéssel kapcsolatban. Mert amit te minden nődtől megkapsz, és el is fogadod, akkor nehogy már engem lebeszélj róla, és önzőnek nevezz, mert én is szeretném megkapni.

Akkor lennél hiteles, ha te is vágynál erre, a párod megtagadná, te pedig vidáman túllépnél ezen.

Puhap.cs lennél, de legalább hiteles. Úgy lebeszélni valakit valamiről, hogy te azt megkapod és élsz vele, na barátom, ez aztán a képmutatás.

2016. dec. 29. 12:29
 64/69 A kérdező kommentje:

"Te honnan a francból tudod hogy ez neki mennyire megalázó lehetett,vagy mint gondolt magában"

Te tudod ezeket a nőidről?

A fejükbe látsz?

Francokat! Te gyengéd vagy és odaadó, ahogy írtad, és cserébe elfogadod, amit ad. Arra, hogy mit gondol közben te is nagy ívben teszel.

Ahogy a csajokat sem az érdekli, hogy nyalás közben mire gondolunk.

2016. dec. 29. 12:36
 65/69 anonim ***** válasza:
82%

Elég csak egyszer követelőznöd,ha meg is teszi az már nem szívből jön.

Nem mindegy hogy megcsinálja de nem szívesen,vagy megcsinálja de odaadóan és arra figyel hogy neked minél jobban essen és örömet okozzon neki az hogy örömet okozhat neked,ez a különbség.

2017. jan. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
82%

Na mi van kisfiam?

Majdnem egy hónapja írtam és semmi?Pedig tuti hogy elolvastad, csak nem tudtál rá mit írni.

Hát igen le lettél nullázva ;)

2017. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:

66:

Nem tudom, hogy miről beszélsz?

Le lettem nullázva?

Bármit is jelentsen, de megérte.

A párom azóta már kétszer le is nyelte - szuper érzés. Alig várom, hogy újra csinálja.

Neked van ilyen odaadó párod kisfiam?

Szerintem még a picike műszered sem teheted a szájába te lúzer.

2017. febr. 8. 15:25
 68/69 anonim ***** válasza:

"és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg"

Neked meg nincs jogod arra kényszeríteni, hogy a szájába élvezz a beleegyezése nélkül!

2017. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:

Te megmondtad, hogy prostihoz mész ha nem teszi meg, ő pedig nem akarja, hogy prostihot menj. Kérlek szépen ezt fenyegetésnek hívják. Bár látom, hogy a te nulla érzelmi intelligencia hányadosoddal ezt miért nem látod. Rendes, érző embereknek viszont ezt tiszta fenyegetés. De gratulálok, hogy rákényszerítettél valakit az önző vágyaidra. Aztán ne csodálkozz, ha pár év alatt felgyülemik benne az utálat irántad. Bár téged gondolom ez nem igazán hat meg hisz saját bevallásod szerint leszrod mire gondol amikor téged kielégít... A leírtak alapján te nem egy párkapcsolatban vagy hanem üzleti viszonyban állsz egy nővel. A párkapcsolat nem egy kávéautomata, hogy bedobsz x összeget és eldöntöd, hogy mit ad ki a gép cserébe. Minden ember azt ad amit tud és akar, a másik pedig vagy elfogadja, vagy keres mást. Hogy a többieket kövessem, ha a barátnőd elédállna, hogy ő annyi mindent adott bele a kapcsolatba, hogy neki cserébe joga van a szádba szrni, akkor mit szólnál? Szerinted igaza lenne?

Emellett egy párkapcsolatban nem csak adni kell, hanem néha lemondani dsolgokról. Te miről mondtál le őmiatta? Valahogy van egy olyan érzésem, hogy ő itt az egyetlen aki lemond bármiről is.

2017. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!