Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés: Melyikünk önző?

Figyelt kérdés
A párom nem engedi, hogy orális szex után a szájába menjek el. Azt mondja, hogy önző vagyok, mert ezt szeretném tőle. Én pedig azt gondolom, hogy nekem is csak egy életem van, és nincs joga arra kényszeríteni, hogy én ezt az élményt ne tapasztalhassam meg. Szerintetek ki az önző, ő vagy én?

2016. dec. 19. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
86%
Ha szerinted nem tilthatja meg a BARÁTNŐD hogy prostihoz menj és téged sem zavarna hogyha a ő menne el egyhez akkor te nem párkapcsolatban élsz mert ez nem normális. A hűség egy alap dolog lenne a kapcsolatban. Sajnálom a barátnődet de tényleg
2016. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
11%

Sok buta nő, hogy támad egyből egy ilyen troll kérdésre.

Annyira szánalmasak.

2016. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
83%
Te, te, te, te, te, és TE!
2016. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
15%

Nem önzőség kérdése. Normális lány megengedi, hogy a szájában menj el. Hozzátartozik az orálhoz. Vicces példa, de az ágy is hozzátarotozik az alváshoz.. Ágy nélkül is lehet aludni, de mégis hozzátartozik, nem? :)

Mutasd meg neki ezt a kommentet, és ezt a statisztikát: [link]

2016. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem neked nincs is csajod.
2016. dec. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell ezen annyit görcsölni,ha a kérdezőnek ez ennyire fontos és semmilyen pozitívumot nem tud össze szedni amiért ezt a vágyát háttérbe szoríthatná,akkor hagyja el.Csak abba nem gondol bele h milyen érzés lesz ez a párjának,mikor megkérdezik tőle hogy ugyan miért mentetek szét?


Szerintem vetesd ki pár bordádat és kényeztesd magad majd élvezz a szádba,és meséld el milyen élmény volt kedves kérdező :)

2016. dec. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

Nevetséges ez a sok 12 éves csitri, illetve álszent suhanc véleményét olvasni. Közben meg mit nem adnátok, ha egy lány szájába élvezhetnétek. Persze a csajozáshoz nem ezt kell leírni.

Közben a statisztika, a legtöbb ebben a témában feltett kérdés ellenetek szól. Kb 80-20 az arány a szájba élvezés javára. Sőt, kapaszkodjatok meg, ennek a 80-nak a nagy része szivesen csinálja és le is nyeli...

2016. dec. 20. 09:18
 28/69 anonim ***** válasza:
88%
Na várjunk! Te nem azt kérdezted hogy ki mit gondol a szájba élvezésről hanem hogy a barátnőd nem szeretné és hogy ezért ő önző e szerintünk! A kettő nem ugyanaz! Értsd meg ha nem akarja akkor nem akarja keress mást aki megengedi ha neked ez ekkora probléma!! És amúgy nem mi vagyunk a nevetségesek hanem te mert érthetetlen vagy nem is kicsit,kb 12 éves szinten pangasz :D
2016. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is nézesd meg magad nincs e valami gond odabent,ha már ennyire bele vájod magad a témába hogy még statisztikákat is nézel róla.

Én nem bánom ha csinálják nekem,de eszembe nem jutna h én felméréseket nézzek róla hogy ki engedi meg ki nem :D

2016. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy meg ne add a mártírt hogy szeretnéd megtapasztalni.

Szerintem volt neked valaki korábban aki csinálta,a mostani párod meg nem csinálja.

Te meg most csak hisztizel mint egy kisgyerek :D

2016. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!