Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyákat rugdosott?

Kutyákat rugdosott?

Figyelt kérdés
Egyik nap rá szóltam egy fiatal lányra hogy miért rugdossa azokat a szerencsétlen kutyákat, mivel ez állatkinzás és ha még egyszer meg látom én is meg teszem ezt vele. Na most meg keresett a drága szülő hogy mi az hogy mertem szólni a gyerekének meg fenyegetőzik hogy fel jelent engem. Mi ilyenkor a teendő? Kihez tudok fordulni? A kutyák kint vannak az utcán minden reggel.

2020. nov. 4. 19:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Ebből semmi bajod nem lesz. Ennyivel senki nem foglalkozik, hogy te épp mit kiabáltál neki oda az utcán. De ha felvennéd videóra a kutyákat, és szétküldenéd néhány állatvédő szervezetnek, az jó lenne. Már ha valóban látszik rajtuk hogy rosszul vannak tartva. Jegyzőnél pedig lehet bejentést tenni, hogy kinn vannak a kutyák, carul vannak tartva, neki el kell indítani az eljárást, de ehhez mindenképp írásban nyújtsd be a bejentést, ne szóban.
2020. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Állítólag 12,de ki net 15-16nak
2020. nov. 4. 19:44
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Kutyák élete fontosabb, énis szetrugdosnám inkább azt a lanyt
2020. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

12 évesen annyi esze van hogy rugdossa a kutyakat pont mint a szuleinek. Ezt 4-5 évesek szokták csinálni.


es lehet meg a korat is hazudjak hogy nekik legyen igazuk

2020. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Egy kutya nem tudja meg védeni magát. Nem izgat hogy fel jelent mert hiába van tanú hogy igen azt mondtam neki hogy én is meg teszem vele, de arra is tanú hogy rugdosta. És a bíróságon ha odáig fajul akkor nem mondatja azt hogy nem látta a rugdosást
2020. nov. 4. 19:47
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Normális 4-5 évesek sem rugdosnak.
2020. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
#17 tudom
2020. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Állatvédőknek jelentsd, állatvédő egyesületeknek. Ne ezekkel a hülyékkel vitatkozz, hanem cselekedj!!!
2020. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
34%
Én is hetessel értek egyet. Nem is értem, miért fordult meg a fejedben, hogy ez egy jó megoldás lenne. Igaz, én ha látnám, hogy az egyik lányom így bánik egy állattal elbeszélgetnék vele, de ettől még nem tartom elfogadhatónak, hogy ezt egy idegen felnőtt tegye meg.
2020. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
Eeelbeszélgetnék velee! Ó...ezek a mai szülők aztán tudják hogyan kell bánni a kis utálatos ivadékaikkal!
2020. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!