Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A vegánok, vegák akkor se...

Tevenyereggyarto kérdése:

A vegánok, vegák akkor se ennének húst ha nem létezne nagyipari hústermelés és minden állat boldog életet élne ?

Figyelt kérdés

(Nem tudom mennyire jó kategória :/)


Nem provokálni akarok, pusztán érdekel.

Sokszor olvastam olyan vegán megnyilvánulásokat amiben a nagyipari húselőállítást szidják, megjegyzem részben jogosan. Tulajdonképpen ami eddig “azért nem eszem húst mert ...” mondatot láttam azok mind a nagyipart támadták. De ha mondjuk nem lenne nagyipar és az állatok nem tömegnyomorban híznának a halálra hanem mondjuk egy farm szintjén élik az életüket mielőtt gyorsan és humánusan kivégeznék őket akkor se ennétek húst vegánok, vegetáriánusok ? Nektek inkább magával a hússal van “bajotok” mivelhogy az egy érző lény volt vagy inkább a nagyüzemi állattartással nem vagytok kibékülve ?



2020. nov. 8. 14:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
3%
19: Svájcban (!!!) is esznek kutyát meg macskát, a saját házikedvenced jogod van levágni és megenni, a karácsonyi szokások része, hogy Bodriból van a pörkölt. Ezt is elfogadhatónak tartod?
2020. nov. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%
Hát gyerekek nagyon érzékeny világot élünk, nem tudok ezzel azonosulni már.
2020. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
az ember a káros, minden szenvedés forrása, itthon kínozzák a sertést csirkét marhát, és hisztiznek a kínai kutya fesztivál miatt. Indiában meg minket utálnak a tehén evés miatt. Kúltúra más csak a kegyetlenség ugyan az minden földrészen
2020. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Van vega ismerősöm, ő alapvetően azért nem eszik húst, mert sajnálja az állatokat. Azt is, amit nagyiparban vágnak, meg azt is, aminek Mari néni otthon elmetszi a nyakát. Szóval feltételezem, hogy ő akkor sem enne, ha nem lenne nagyipar.

De szerintem olyan is van, aki eleve nem szereti a hús ízét. Én pl. halat nem eszem, mert egyszerűen nem bírom az ízét. Teljesen mindegy, hogy egy kis medencében növelték vagy boldogan úszkált az óceánban.

2020. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Miért, akkor a végén nem azért hal meg, mert én meg akarom őt enni? Nem, semmiképpen nem ennék húst.
2020. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!