Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a vèlemènyetek Kapin...

Mi a vèlemènyetek Kapin Richárdról a Szurkolók az állatvèdők csoport vezetőjèről, e videó alapján?

Figyelt kérdés

[link]



Egy rálos beteg embert köp le, dobál meg papuccsal.

Benne volt a blikkben is. De ez a ganyè mindent próbál eltusolni.


2021. márc. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
29%
A leszavazók szerint bármi is indokolja, hogy embereket köpködjünk le? Igazán elszomorító.
2021. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
62%

11, számomra az az elszomorító hogy valaki szerint bármi is indokolja hogy védtelen állatokat kínozzunk.

Meg az is, hogy egy betegség indokolja hogy az ilyen ember tettei elfelejtődjenek.

2021. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
24%

"Mellesleg nőverő is vagy ezek szerint"


mert ugye kiírja a GYK, hogy nő vagy, ugye? Ja nem.


"Fröcsögjél még párat"


VS.


"Ezzel a stílussal egy szinten vagy nálam az állatkínzókkal"


érdekes, h kikéred a fröcsögést, viszont sértegeted a másikat, a logika nem erősséged.



"Egy intelligens embernek eszébe sem jutna verekedni."


:D


ja bezzeg leköpdösni rákos embereket, mint a védenced, az rendben van :D az viszont főbenjáró bűn, ha egy általam férfinak vélt hozzászólót megütnék, ha sérteget.


de gondolom, te is kikéred magadnak, ha buta nőnek neveznek :D

2021. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
73%

Ennek a kerdesnek akkor lenne letjogosultsaga, ha az allatkinzo szemelyeben egy mentalisan beteg, nem beszamithato ember lenne, pl. demens, vagy Alzheimeres, na de itt nem ez van. Ez a rakos ferfi tudtaban van annak, amit tesz. Csak megkapta a sorstol, amit erdemelt. Bár minden allatkinzo igy vegezne.

Lekopni nyilvan nem feltetlenul kellett volna.

2021. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
32%

11/13 ITGuy


úgyse fognak érdemi választ adni. tipikus csőlátású agyhalott állatvédők.


a szent állatokat védjük mindenáron! ha ehhez haldoklókat kell köpdösni, akkor is!

2021. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
43%

#12 "számomra az az elszomorító hogy valaki szerint bármi is indokolja hogy védtelen állatokat kínozzunk.


Meg az is, hogy egy betegség indokolja hogy az ilyen ember tettei elfelejtődjenek."


Ezt abból szűrted le, hogy ellenzem a köpködést? Hallottad azt a mondást, hogy a stílus maga az ember? Meg attól még, hogy igazad van, nálad az erkölcsi fölény, satöbbisatöbbi még lehet ember módjára viselkedni? Tegyük fel egy politikai vitában lehengerlő érveiddel elnémítod az ellenfeledet, aki a kezét nyújtja feléd, hogy elismerje a vereségét, akkor te pofánköpöd? Ami a videón látszik csak a frusztráció kiélése, a blökinek nem lesz jobb, hogy szénné alázzák azt az embert, legyen ő bármennyire is rossz vagy nem rossz. Én is szeretem az állatokat, ha valaki bántaná a szemem fénye cilámat lehet kettéharapnám, de nem mennék le teljesen primitívbe, pláne ha megadja magát. Gondolkozzunk már egy kicsit emberek, értem én hogy covid van meg minden, ki kell adni a felgyülemlett stresszt de akkor tessék lemenni sétálni/futni/bringázni egyet (persze jó nagy távolságot tartva) és az le fog nyugtatni.

2021. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

Tehát kettéharapnád (gondolom ez azt jelenti hogy fizikailag bántalmaznád) de nem köpködnél, mert az milyen durva.

Ha péppé verte volna a videóban, akkor elégedett lennél? Mert akkor legalább nem köpködött?

2021. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
33%
Ha szó szerint veszed azt, hogy kettéharapnám nincs miről vitatkozzak veled.
2021. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nem vettem szó szerint, ezéet próbáltam lefordítani magyarra. Ha nem a verekedést jelenti nálad a kettéharapás, akkor mit? Megsimiznéd a buksiját? Vagy konkrétan mi történik mikor te kettéharapsz valakit?
2021. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Kaim egy koszos potrojos vigany
2021. márc. 24. 21:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!