Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a vèlemènyetek Kapin...

Mi a vèlemènyetek Kapin Richárdról a Szurkolók az állatvèdők csoport vezetőjèről, e videó alapján?

Figyelt kérdés

[link]



Egy rálos beteg embert köp le, dobál meg papuccsal.

Benne volt a blikkben is. De ez a ganyè mindent próbál eltusolni.


2021. márc. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%

"Ha az lenne a munkád hogy nap mint nap megkínzott, elgyötört, halálra éheztetett és vert állatokat szedsz össze, akkor te sem tudnál semmiféle empátiát kicsikarni magadból"

Önkénteskedtem olyan helyen, ahol az emberkereskedelem áldozatait mentették. Érdekes módon megmaradt az empátia. Az "állatvédők" szeretik ezt a kifogást felhozni (mintha csak ők találkoznának tragédiákkal), de csak rajtunk múlik az, hogy emberek maradunk-e minden körülmény között, vagy sem. Minket minősít, ha leköpdösünk valakit, legyen az bárki. Az ő tette nem ment fel engem a hülyeségem alól.

Kontraproduktívnak tartom ezt a fajta viselkedést. Mondjuk a Blikket nem tartom hírértékűnek, szóval nem tudom, hogy ez megtörtént eset-e, de tapasztaltam én is, hogy "állatvédelem" címszó alatt többen teljesen kivetkőznek emberi mivoltukból. De szerencsére maradtak még normális állatvédők is, remélem ők vannak még többen.

2021. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
23%

Ezek a "kikötöm a kocsi után" állatvédők a saját szadizmusukat élik ki azzal a mentális bukfenccel hogy ők "jók" hiszen az állatkínzók ellen harcolnak.

Otthon persze mind tömi a fejét halálrakínzott csirkével, disznóval :D

2021. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Kapin egy ritka nagy kocsog.


Mar fenyegetett meg romakat, rakosokat, oregeket.



Igaz nem is mer egyedul menni sehova.

2021. márc. 25. 14:15
 24/41 anonim ***** válasza:
94%
#23 és kedves kérdező miért is kellett őket megfenyegetni? Mert olyan ártatlanok? Érdekes engem még nem fenyegetett meg.. Vajon miért?
2021. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo az a bizonyos roma, akit megfenyegetett. 😂 Mashogy nem tudom erteni ezeket az indulatokat.
2021. márc. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Sikerült mélyebbre süllyedned.
2021. márc. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
94%
Felőlem aztán megeheti a rák azt aki állatokat kínoz. Egy betegség nem mentség a tettekre. Ha embert ölt volna is börtönbe csukjak a hátralevő életére attól függetlenül hogy beteg. Érdekes ertekrendje van itt egyeseknek hogy elitelnek valakit mert kopkod és hát az milyen csúnya dolog, de felmentenek egy allatkinzot csak mert rákos.
2021. márc. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

"de felmentenek egy allatkinzot csak mert rákos."


még egy funkcionális analfabéta.

komolyan, nektek állatvédőnek miért okoz ekkora gondot néhány egyszerű mondat értelmezése?


ki írt olyat, h mentsék fel, te agyoniskolázott? arról papolunk, h nem az az elintézési módja, h leköpdösünk beteg embereket.


a 22-esnek meg teljesen igaza van: én is úgy látom, h az állatvédők többsége az átlagnál butább, frusztrált ember, aki a saját szadizmusát éli csak így.

és ne haragudj, de ennél is kérdésnél is borzasztóan buták tűnnek a nagy állatvédők, és ennek tükrében különösen vicces, h ilyen Kapin-féle 8 általánossal rendelkező butaprolik akarják nevelni az embereket.

2021. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
94%
Nem ez az elintezesi módja. Jó alaposan el kellett volna verni. Az lenne az elintezesi módja. Hogy egy kicsit érezze milyen mikor valaki szenvedest okoz másnak. Te amúgy hogy jössz ahhoz hogy személyeskedj és minosits? Ki a fene vagy te?
2021. márc. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
0%

"Jó alaposan el kellett volna verni."


egy rákban haldokló embert? sztem menj el pszichiáterhez, de csak miután leérettségiztél.


"Te amúgy hogy jössz ahhoz hogy személyeskedj és minosits? Ki a fene vagy te?"


miért ne minősíthetnélek? te csak nagy szájú buta ember vagy.


mellesleg ismét bizonyítod, mennyi eszed van. feltűnt, te is észlény, hogy te is minősítettél másokat? :D

sztem azt se tudod, mi a minősítés. "Érdekes ertekrendje van itt egyeseknek "


látod, ezért is szeretek fórumozni, mert hozzád hasonló butákoknál hamar kibukik, h seggh-lyék.

2021. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!