Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megalapítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megalapítani egy ilyen csoportot? Milyen felületen lenne érdemes? (Tényleg könnyebb lenne benne a párkapcsolat kialakítása vagy ez csak az én véleményem? )

Figyelt kérdés

A hetekben olvasgattam egy jó pár kérdést itt gyk-n ahol egy-ketten tökéletesen leírták az életemet. Nagyjából az, hogy bármit megtesznek a lányért, segítenek neki, ha egy suliba járnak cipelik a táskáját, bármilyen veszekedési helyzetben mellette áll, megvédi stb:. Aztán este meg lefekszik, aludni nemtud, ránéz a mobiltelefonjára, hogy írt e neki valamit valaki, de eszébe jut, hogy ááá...neeeem nincs is haverom aki írna, mindegyik egy felszínes *****. Aztán ráírsz a csajra akinek segítettél hátha összejöhet valami, de erre kiönti a lelkét több órán keresztül az ő viszonzatlan szerelméről....

Meg olvastam kicsi durvább dolgokat is, hogy ilyeneket hall a fejében, hogy "ölj" pszichologushoz elmegy, de ezen nem tud segíteni, mondhat bármit, te akkor is "örökké egyedül leszel"

Ezek természeesen vannak egyaránt lányok és fiúk is.

Szerintetek működhetne egy ilyen csoport? Ahova összeszedjük ezeket az embereket? Könnyebben tudna ismerkedni kettő kicsit önbizalomhiányosabb ember, miközben legalább mind a ketten tudják értékelni a törődést, mert szükségük van rá. Ti mit gondoltok?

És hogyan lehetne megoldani ebbe a csoportba a "toborzást" hogy kiszűrhessük azokat, akik csak "szórakozni, netalántán szivatni" lépnének be az embereket? És ez milyen felületen érné meg a legjobban? (pl:. Facebook csoport, Insta csop., messenger besz., Dc csop. stb:.



2018. szept. 23. 09:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ha érdekelne titeket egy ilyen csoport, és beakartok lépni, nyugodtan irhattok privibe korral és nemmel együtt
2018. szept. 23. 09:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem érdekelne egy ilyen csoport, írj ha lett belőle valami.
2018. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.
2018. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
őszintén, jó kérdés, bár az hogy szükséged van rá, nem feltétlen jelenti hogy értékeled is. i mean nem hiszed el hogy bárkit is érdekelene hogy veled mi van, vagyis nem mered elhinni, jobban megfogalmazni sajna nem tudom, úgymond bezárkózol és nem tudsz megnyílni, kicsit hasonlít ahoz mit amikor valamit jól megtanulsz aztán végül felelésnél 1 szó sem jut eszedbe, segíteni az tud talán ha valaki adva önmagát beszél az illetővel, bár ehhez az is fontos hogy ha kell képes légy te magad vezetni a beszélgetést, netán csak beszélni felszabadultan órakon át, és ez tud átragadni a másikra is. Hihetetlen hogy tökmindegy mennyire voltál közvetlen azelőtt a dolog előtt ami miatt depresszióba zuhantál egyzserüen nem vagy többé olyan, hacsak nem vagy egyedül. Mindenesetre egy próbát megér, szerintem a DC a legjobb erre, a trollok ellen sokmindent nem tudsz tenni, aki direct trollkodik azt eszerűen kib@ßod, aki meg csak röhögni jár oda, hát azzal semmit nem tudsz kezdeni mert az nem ír ugye, ami lehet azért is mert egyszerűen nem mer, vagy mert ugye troll. ha nem túl értelemes bocsi, fáradt vagyok, de remélem a lényeg az lejött.
2018. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj fb csoportot
2018. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen csatlakoznék a csoporthoz.
2018. szept. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekelne F
2018. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!