Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a vèlemènyetek Kapin...

Mi a vèlemènyetek Kapin Richárdról a Szurkolók az állatvèdők csoport vezetőjèről, e videó alapján?

Figyelt kérdés

[link]



Egy rálos beteg embert köp le, dobál meg papuccsal.

Benne volt a blikkben is. De ez a ganyè mindent próbál eltusolni.


2021. márc. 24. 15:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
91%

Azért az én minositesem messze nem egyenlő a tizeddel. Én nem mondtam hogy sgghlye vagy pl.

Köszi, van érettségim, annál több is. Az írásképed alapján inkább neked kellene iskola.


Megkerdezem ujra: ki nem szrja le hogy rákos? Majd megsajnalom ha jó ember. Majd kampanyolok érte hogy ne bantsak ha az a rákos ember egy Teréz anya. De egy fszkalapon mit sajnaljak? Mondta neki valaki hogy kinozzon állatot? Ha embert ölt volna érdekelne hogy rákos? Ugye hogy nem?

2021. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
94%

Szóval szögezzük le, szerinted nagyobb bűn leköpni egy allatkinzo embert (csak mert beteg) mint állatot kínozni.

Következtetek erre az alapján hogy azt már nagyon sokszor leirtad hogy ezek az allatvedok ilyenek meg olyanok. De azt még egyszer sem hogy "hát igen, azért a faszi is egy szrhzi volt amiért ilyet csinált".

2021. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

„Azért az én minositesem messze nem egyenlő a tizeddel.”


:D

most jön a maszatolás, mellébeszélés? számon kérted rajtam, h miért minősítelek, én meg rámutattam arra, hogy te is minősítettél másokat, most meg jössz azzal, h „blabla..nem volt egyenlő a minősítésem”


„Köszi, van érettségim, annál több is. Az írásképed alapján inkább neked kellene iskola.”


nagy szavak ezek egy funkcionális analfabétától:


„Szóval szögezzük le, szerinted nagyobb bűn leköpni egy allatkinzo embert (csak mert beteg) mint állatot kínozni.”


látod, a 4. oldalon még mindig nem sikerült rájönnöd, miről szól a vita. és köszi, kifogástalan a írásom, tudod, a neten előfordulnak rövidítések elütések (pláne ha telefonról, v. munka közben ír az ember)



„De azt még egyszer sem hogy "hát igen, azért a faszi is egy szrhzi volt amiért ilyet csinált".”


talán azért, mert nem tudhatom biztosan, mit csinált, és nem is az én dolgom megtudni, az meg főleg nem, hogy odamegyek és rendet rakok. Ahogy Ricsikének sem az a dolga, hogy „rendet rakjon” a 8 általánosával, meg köpködjön.


„hogy ne bantsak ha az a rákos ember egy Teréz anya.”


kiváló példa! ugyanis ma már szinte biztos, h Teréz anya éheztette a rábízott gyerekeket, a támogatások egy része meg eltűnt.


„Ha embert ölt volna érdekelne hogy rákos? Ugye hogy nem?”

1, hihetetlen, h még mindig nem tudod felfogni. ha embert ölt volna, akkor sem egy kvázi civilnek lenne a dolga ott köpkösni meg rendet rakni.

kíváncsi lennék, ha mondjuk ricsike bevágna elém szabálytalanul, én meg utána mennék, és pofán vágnám a dagadt fejét, vajon mit szólna. mert ugyanannyi joga van állatvédőként, mint nekem (már ha csak önkéntesként tevékenykedik)

2, „De egy fszkalapon mit sajnaljak?”


istenem. ha állatkínzó, akkor sztem minden normális ember elítéli. ettől még normális ember nem köpköd lesz szenvedő, haldokló embereket.

ha nektek ez rendben van, irány egy pszichológus. azt meg meg sztem leírták, hogy ricsike borzasztóan frusztráltnak és pszichésen labilisnak tűnik.

ja, de most látom, h ITGuy már elmagyarázta nagyjából ezeket nektek, de azóta sem sikerült felfognotok, sem érdemben reagálni, csak lepontozgattok.


szóval a léyneg: a sok IQ bajnok állatvédőnek először fel kéne fognia, h semmilyen többletjoga sincs, és nem az ő dolga embereket nevelni meg rendet rakni, főleg h nagy részük max. érettségivel rendelkezik, és egyszerű, mint a szög.


Jut eszembe! Azért még Ricsike is érezhette, hogy ezzel átlépett egy határt, ha annyira próbálta eltussolni az egészet :D


a felvétel megvan, végül is "csak" köpdös, meg bemegyek egy magánlakásba fenyegetőzni.

engem annyira nem érdekelt volna, de mivel többször megnéztem a felvételt, és sok észlény még védi, sztem lementem én is felvételt, és próbálok beszélni pár joghoz jobban értő emberrel, h a mit lehet tenni Ricsikével ez alapján.

2021. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Vagy legalább elküldeni pár nagyobb híroldalnak...
2021. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

34, tehát úgy osztod itt az észt hogy nem is ismered az esetet, azt sem tudod miről van szó, nem jártál utána az előzményeknek, mindössze egy videót láttál. Oké.

Tépd csak a szád, látom rendkívül frusztrált vagy, de totál hiteltelen a mondanivalód a tények és az előzmények ismerete nélkül.

(A személyeskedés pedig valóban rád jellemző, nem arra akit most már oldalakon keresztül marcangolsz. Kb minden hozzászólásodban leírod hogy rajtad kívül mindenki ostoba meg mindenki menjen pszichológushoz, és folyamatosan a végzettséggel próbálsz jönni, ami a legszánalmasabb dolog :D Egy diplomás ember ezen csak röhögni tud, nem veszi magára, mert pontosan tudja hogy milyen emberek proliznak meg pufogtatják az érettségi témát a neten. Olyanok, akik egy gyárban vagy valami raktárban robotolnak látástól mikulásig, majd otthon elégedetten dőlnek hátra Kőbányaival a kezükben, miközben fingorásznak a parizertől.)

Folytasd kérlek, annyira szórakoztató.

2021. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
ja és részemről ennyi, ha lesznek következményei a videónak, azt úgyis észreveszitek majd.
2021. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Akkor leirom még egyszer hátha neked sikerül felfogni. Mert nagyon tudsz jönni az értő olvasassal de te se érted amit a másik mond: leszarom milyen beteg, leszarom hogy haldoklik, ha allatkinzo nem hogy nem sajnálom de egyenesen remélem hogy sokat szenved még mert az én szememben az ilyen egy utolsó féreg.

Nagyon tudsz jönni azzal is hogy nem az allatvedok dolga hogy rendet tegyenek. De akkor mond már meg mégis kié? Mert a rendőrség legtöbbször a füle botját se mozdítja, vagy ha igen akkor meg a bíróság nem hoz megfelelő elrettetntő döntést. Gondolom nem sok olyat hallottál még hogy valaki sok évig börtönben rohadjon mert állatot kinzott. Azért mert nincs ilyen. Úgyhogy nagyon helyes hogy valaki kicsit raijeszt az ilyen szrhazikra akik azt hiszik bármit megtehetnek mert úgyis következmények nélkül marad. De azt még mindig nem olvastam egyszer se tőled hogy elitelned az allatkinzast vagy azt mondanád hogy a rákos faszi is bűnös.

2021. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

37, jujujj, egy szaros mérnök nem átlagember :D :D A magadfajták nekem dolgoznak :)

Mellesleg ha értő olvasást említesz, akkor legalább annyit érdemes lenne megnézni hogy ki hány pipás, hogy legközelebb ne nekem írd amit másnak szánsz :D Nekem aztán nem rágtad ötször a számba, ugyanis eddig nem velem kötekedtél, hanem valaki mással.

Miután nem tudsz megkülönböztetni egy három és fél pipást egy négy pipástól, beszéljünk róla hogy ki a funkcionális analfabéta? :)

(Mellesleg ezt a kifejezést is helytelenül használtad, ajánlom az utánajárást a jelentésének, mert láthatóan nem vagy tisztában vele.)

2021. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

37:


1, attól függetlenül ki hány pipás, érdemben semmi értelmeset nem írtatok, szóval ez megint öngól.


2, "Mellesleg ezt a kifejezést is helytelenül használtad, ajánlom az utánajárást a jelentésének, mert láthatóan nem vagy tisztában vele"


komolyan nem értem, miért nem tudnak beletörődni a magadfajták, ha egy okosabb emberrel találkoznak, és az leérveli őket..


vergődsz, jössz azzal, h több embernek válaszoltam, miközben ettől függetlenül az összes érvem valid.


persze rosszul használtam :D


a funkcionális analfabétáknak nagy nehézséget okoz egy nehezebb szöveg értelmezése (tehát most neked, nektek vszínűleg az is, amit most írok), ebből következik, hogy nem tudnak rá érdemben reagálni.


"jujujj, egy szaros mérnök nem átlagember :D :D A magadfajták nekem dolgoznak :)"


tévedsz. nem gyári munkásoknak dolgozunk, rosszul tudod.

2021. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Megint jót szórakoztam rajtad :) Minden soromat félreértetted és megint ostobaságokat írtál.

Elgondolkodtatott hogy talán direkt adod a full kretént, de őszintén szólva nem nézem ki belőled. Te tényleg ezen a szinten vagy.

Nyilván azt még te is tudod hogy a magadfajta gyári melós alatt senki nincs, tehát az utolsó mondatod feltételezem, poén akart lenni, de a humorérzéked sem valami fejlett.

Folytasd még, az előbb is ugrottál a szavamra, most is ezt kérem: szórakoztass még :)

2021. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!