Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek túlzás már amit...

Szerintetek túlzás már amit az “állatvédők” csinálnak?

Figyelt kérdés
Engem egyre jobban bosszant az például, hogy kb keresztre feszítik azokat az embereket akik nem prémium minőségű táppal etetik a kutyájukat, hanem sima lidl vagy házi koszttal. Már rögtön ugranak neki hogy az ilyen minek tart állatot mert akkor állatorvosra se lesz pénze stb.... hogy jön a kettő egymásmellé? Nem értem... főleg, hogy egyes menhelyek már annyi kritériummal adnak kutyát örökbe, hogy csak ámulok. Papírt, hogy saját házban élek, mit dolgozom stb... Gyereket könnyebb örökbe fogadni mint kutyát. Persze legyen börtön az állatkínzóknak, szaporítóknak, ezzel én is egyetértek. De a többi dolog szerintem már nagyon túlzás. Főleg mikor egy menhely kiteszi hogy csak a 15.000Ft/zsák tápot fogadja el.... Ez kb már olyan mintha egy gyermek intézet kirakná hogy csak a H&M cimkés ruháit fogadja el, vagy csak a márkás tartós kaját....
2021. ápr. 8. 19:28
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
2021. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!