Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért vagyok ezért én a rossz...

Miért vagyok ezért én a rossz stb?

Figyelt kérdés

Kiálltam a kutyámért mert két személy akikről azt hittem barátok elkeztek okoskodni a kutyámmal kapcsolatban. Ugy hogy nem is ismerik rossznak állitják be őt.

Kérdem én miért vagyok szihés esett és én a rossz? Mert kiálltam a kutyámért? Mert hangodtadtam és a nem tetszésemet fejeztem ki?


2021. júl. 13. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak a te oldaladat “ismerjuk” kerdezo, igy nem lehet velemenyt mondani. Lehet, hogy neked van igazad, de az is lehet, hogy nem.
2021. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sztori? Mert ennyiből nehéz kitalálni miről volt szó pontosan.
2021. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkretizálnád az esetet, lehet nagyobb segítségedre tudnánk lenni. Így azt is lehetne feltételezni, hogy Te megütötted a kutyádat, amire a barátaid berágtak, és elmondták, hogy ezt bizony nem kéne.
2021. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magamhoz vettem egy nyulat és ezért a kutyámat és engem is leminősitettek okoskodtak. Én meg a kutyám vagyunk szar és a hülyék. Ők meg az okosak és ők mindent jobban tudnak csinálnak maguk szerint.Én meg kiálltam a kutyámért és magamért és hangodt adtam a rosszindulatjuknak.
2021. júl. 13. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg 100% biztonságosan el tudod, és el is zárod a nyulat a kutya elől, senkinek semmi beleszólása nincsen. Ha ezt nem teszed meg, akkor teljesen jogos a kiakadás. A kutyám nyúlfület csemegézik, előbb-utóbb a tiéd is ezt fogja csinálni, ha felelőtlen vagy. Ha nem vagy az, akkor meg nincs semmi gond.
2021. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Az előzőnek igaza van, ameddig a kutya nem ,, fér'' hozzá a nyúlhoz addig oké, baj akkor van ha figyelmetlenségből vagy felelőtlenségből a kutya megkaparintja a nyulat.

(lehet hogy nem bántaná és akár össze is barátkoznának, de soha nem lehet tudni - épp ezért soha ne hagyd felügyelet nélkül őket ha egymás közelébe vannak, akkor nincs baj..., szerintem az hogy, hogy viselkedik vele függ a kutya fajtájától, korától is)


Az én kutyám is nyúlfület csemegézik, szval én biztos nem kísérleteznék az enyémmel h bántaná-e :))

2021. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Stafford 5éves vidéken nőtt fel.

Sosincs egyik se felügyelet nékűl.

Mindegy én bizok a kutyámban .

És akkor is szar h így viselkedtek.

Pedig csak egy fotó lett átküldve és már nyomták a szövegüket. Meg olyan ne okoskodjon akik nem megfelelően tartják az állatokat.

2021. júl. 14. 08:32
 8/9 anonim ***** válasza:

1998. évi XXVIII. törvény

az állatok védelméről és kíméletéről


Az állat tartásának általános szabályai


4. § (1) Az állattartó köteles a jó gazda gondosságával eljárni, az állat fajának, fajtájának és élettani szükségleteinek megfelelő életfeltételekről gondoskodni.


(2) Az állat életfeltételeinek kialakításánál tekintettel kell lenni korára, nemére és élettani állapotára. Biztosítani kell az egymásra veszélyt jelentő, egymást nyugtalanító állatok elkülönített tartását.


Szóval ne bízz a kutyádban.

2021. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
70%
"szihés esett" - ez komoly? Jézusom.
2021. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!