Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az igaz hogy az állatkínzók...

Az igaz hogy az állatkínzók többsége pszichopata vagy szociopata?

Figyelt kérdés
Mivel az ilyen embereknek nincs bűntudatuk és nem éreznek empátiát.
2021. júl. 26. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Igen, de nemcsak az állatkínzók hanem az emberkínzók is. Én amúgy támogatom az erőszakot, vannak helyzetek amelyeket így lehet megoldani . Szóval, ha teszem azt megharap engem egy kutya, akkor agyonütöm. Nekem volt már problémám a rendőrséggel verekedés miatt, de nem bántam meg.
2021. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
11-es, ha a saját kutyád kap beléd, őt is agyonütöd? A kutya nem támad ok nélkül, nem olyan, mint ember. Ha egy kutya harap, vagy támad, annak komoly oka van. Félelem, rossz tapasztalatok, éhség, vagy mondjuk anyakutyaként a kicsinyeit védi.
2021. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Előző: természetesen agyonütném, akkor is ha saját, de ez nem fordulhat elő, mivel nekem nem volt és nem is lesz kutya. Az okok közül kihagytad a területvédést, kedves állatbarát szociopata ! Én már agyonütöttem a kutyát , egy juhászkutyát, mert meg akart harapni. Nem futott el, támadott és kitartóan agresszív volt. Ezért így járt. Ha teszem azt gyerek lett volna ott, széttépi rögvest. Mindez a Kaukázus térségében, ahol születtem.
2021. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
Jó, a 11-es valami cigu lehet, aki megrekedt valahol az evolúcióban. Értelmes ember nem verekszik meg kötekedik.
2021. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!