Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mondanátok olyan állatvédő...

Mondanátok olyan állatvédő egyesületeket, akiknek tudnék utalni?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal amikor 10000 ft-nyi apróm összegyűlik, akkor azt szeretném elutalni egy állatvédő szervezetnek. Ötleteket kérnék tőletek. :)

2021. okt. 14. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok van, mik a szempontjaid? Van valami preferenciád?
2021. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Reaper777 válasza:
30%
Noé Állatotthon Alapítvány
2021. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Hirtelen úgy olvastam, hogy Mondanátok olyan állatvédő egyesületeket, akiknek tudnék utálni? sorry :D
2021. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nincs prioritás, a lényeg hogy szükségük legyen a pénzre,de ez kb az összes menhelyre igaz. De talán a legfontosabb az lenne, hogy ne altassanak el egy állatot azért,mert nem tudják ellátni.
2021. okt. 14. 12:57
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Én őket támogatom rendszeres adománnyal:

Border Collie Fajtamentő és Rehabilitációs Egyesület

Spitz Fajtamentő Alapítvány

Fehér Holló Vadmentő Alapítvány és Természetvédelmi Mentőközpont

Hortobágyi Madárpark - Madárkórház Alapítvány

Vadmadárkórház Sukoró

2021. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Együtt a Kisállatokért Alapítvány
2021. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Én a Sünbarátot szoktam támogatni. Nagyon lelkiismeretesek, ugyanakkor kevesen vannak, és az adományokat az utolsó forintig a sünikre fordítják (sőt, rengeteget pumpálnak bele a saját fizetésükből is)
2021. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Én az Alex Állatvédő Egyesületet szoktam támogatni. Nagy szükségük van rá, jelenleg még csak vezetékes vizük sincs. Ennek ellenére megtesznek mindent amit lehet, szinte folyamatosan teltházzal működnek.
2021. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Inkább tartsd meg magadnak és vegyél rajta valamit. Semmi értelme nincsen vakon pénzt utalni. Ennyi erővel akár utalhatnád nekem is vagy bárki másnak. Csak olyan alapítványt szabad támogatni, amiben te magad is 100%-ig megbízol és tudod, hogy jóra fordítják a pénzedet, nem csak benyelik.
2021. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom ezeken a válaszokon mit lehet lepontozni, természetesen #3 és #9 kivételével, ők egyszerűen buták.
2021. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!