Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez már kimeríti az állatkínzás...

Ez már kimeríti az állatkínzás fogalmát?? (Fotóval)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bács-Kiskun megyében szállítok árut és Tass határában észrevettem egy kutyát láncra verve az egyik tanyán. Mindig figyelek, mikor elmegyek arra és sajnos azt veszem észre, hogy az a kutya 0-24-ben a láncon van. Reggel-napközben-este... Ez Tass széle, amint elhagyom a települést Kunszentmiklós felé, konkrétan a kocsiút mentén van a tanya,meg a kutya. Rákerestem google térképen, tökéletes látszik a fotón, hogy ott fekszik láncra verve. Link:


[link] ,19.0435126,3a,86.5y,303.85h,87.42t/data=!3m6!1e1!3m4!1sltJFrZTb7V_1hUMpQXO1-w!2e0!7i16384!8i8192


Ma megálltam a tanyánál, barátságosan és keseredetten próbált a kutya az autó felé,azaz hozzám jönni.

Szerintem ez nincsen rendben. Vagy a hely mérete,amit láttok a képen, megfelelne a szabályoknak és ez így rendben lenne?

Ha nem,mit lehet tenni? A közeli jegyzőhöz kellene fordulni? Lesz annak valami eredménye? Köszönöm


2021. dec. 9. 21:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Imádom,hogy olyan okoskodik folyamatosan aki még az érzelmi intelligencia fogalmát sem ismeri,és "emberileg fejlesztene" másokat.

Értem én,hogy mire gondolsz,de legalább akkor a fogalmakkal lennél tisztában,hogy ne beszélj ennyi sületlenséget.

Senki nem mondta,hogy rossz az amit mondtál,csak épp egy sablonos,nyálas sz*rság amivel nem megyünk semmire.Szép,és jó,de haszontalan.

Kb ilyen "legyen világbéke" szöveg,de semmi használható tartalom a mondani való mögött.Tudjuk,hogy segíteni kellene rajta,de senkinek nincs a kezében semmi eszköz erre.


Segíteni KELL másokon,ha van rá lehetőség.De nem sok van,nincs lehetőséged arra,hogy minden egyes kerítés mögött ücsörgő,láncon tartott kutyán segíts.Be tudod jelenteni,és várni tudsz hogy történjen valami,ha úgy vélik hogy neked van igazad tesznek valamit,ha nem akkor marad minden úgy ahogy van.

Minden mással te magad követsz el bűncselekményt,mert a kutya egy tulajdon.Elvinni,elengedni,b*szogatni más kutyáját nem lehet,téged bűntetnének meg érte akár rosszul tartja akár nem,ez önbíráskodás.

2021. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%

Nem "tökéletes látszik", hanem tökéletesEN látszik. Arrafelé annyira paraszt módon beszélnek az emberek.

Egyébként igen, kimeríti. Nem nézegetni kell, hanem értesíteni az állatvédőket. A rendőrség úgyis leszarja, noha bűncselekmény.

2021. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19%
Ez a kérdező troll...
2021. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat és a segítségeket!!!

Megpróbálok valamit lépni!


Nekem tetszett az ezo hozzászólás is, nem értem, hogy mi a bajotok vele.


Utolsó válaszolónak mondanám, hogy igazad van, tényleg ez a legfontosabb egy ilyen komoly téma kapcsán. Elírtam. Még csak az hiányozna, hogy a tanyavilágban kelljen élnem...pesti vagyok.


Igyekszem lépni, mégegyszer köszönöm!

2021. dec. 14. 20:38
 25/25 anonim ***** válasza:
40%
Paraszt módon beszélnek az emberek? Te jó ég.... -.-
2021. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!