Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem provokáció a cél! Megmagy...

Nem provokáció a cél! Megmagyaráznátok, hogy amíg vannak beteg, éhező stb. gyerekeket támogató alapítványok, mi viszi rá az embereket, hogy ezek helyett állatvédelemre adakozzanak?

Figyelt kérdés
Tényleg nem provokáció, csak szeretném érteni a motivációt. Köszi a normális válaszokat!
2021. dec. 18. 13:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Mert mindenkinek más a fontos.
2021. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden fekete és fehér egyszerre kettő célt is lehet segíteni, és nem csak az adó 1%-kal lehet támogatni.
2021. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

Én már ismerem annyira jól az embereket hogy az embereknek egy fillért nem adakozok

Ellenben az állatoknak, az állatokért amennyit csak tudok

2021. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%
nem hatnak meg a beteg gyerekek
2021. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
64%
és az éhező gyerekek sem. gondoskodjon róluk az állam meg a családjuk
2021. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%
Miért zavar ez téged?Vagy egyáltalán mi közöd van hozzá,hogy más mihez kezd a pénzével?Vagy neked talán megszabják,hogy mit csinálj vele?Mert szerintem nem.Te is a sajátodat arra költöd amire szeretnéd,és más is ugyanezt teszi a sajátjával.Ezt fogadd el.
2021. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem értéktelenebb az állat, mint az ember. Pont ugyanolyan érző lény, csak nem tud beszélni. De szenvedni pont ugyanúgy tud, miközben magán segíteni nem, kiszolgáltatott. És mivel az emberek inkább juttatnak anyagi javakat embertársaiknak, még nagyobb szükségük van a gondoskodásra.
2021. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
56%
Utálom a kölyköket, leszarom őket. Az állatokat szeretem és sajnálom. Az emberek többsége meg imádja a kölyköket, vagy legalábbis ezt állítja! Akkor miért én támogassam őket?
2021. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%
Állandóan azzal jön mindenki, hogy "a gyereknek csak szeretet kell, nem pénzkérdés" szóval bocs, mi is a kérdés?
2021. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%

ezekre azért nem adakozok, mert ez az egészségügy, az állam dolga és a családoké. és valamilyen szinten ez legalább működik az országban.


de az állatokat magasról le***ja az állam is a társadalom nagy része is, nagyjából mindenki azon a pár önkéntes csoporton kívül akik ingyen, társadalmi munkában csinálják ezt, na ezért támogatom én az állatokat

2021. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!