Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem provokáció a cél! Megmagy...

Nem provokáció a cél! Megmagyaráznátok, hogy amíg vannak beteg, éhező stb. gyerekeket támogató alapítványok, mi viszi rá az embereket, hogy ezek helyett állatvédelemre adakozzanak?

Figyelt kérdés
Tényleg nem provokáció, csak szeretném érteni a motivációt. Köszi a normális válaszokat!
2021. dec. 18. 13:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam gyerekeket is támogatni, meg állatokat is, az egyik bem zárja ki a másikat. Az állatok ugyanolyan embernek kiszolgáltatott, védtelen lények, akiknek az életét pont a seggfej emberek teszik sokszor kilátástalanná. Szerintem ők is megérdemlik a segítséget, ők is érzik a szenvedést.
2021. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
81%

Én felajánlottam már az adóm 1%-át állatoknak / WWf, Noé, Madármentők / ill. rászorulóknak, pl. vesebetegek, alapítványi iskolának. Illetve a Máltai Szeretetszolgálatnak és a Vöröskeresztnek adományoztam ruhát. Utóbbi években a Mentőszolgálat kap támogatást. Szeretek komolyabb helyre adományozni, nem no name társaságoknak, akik jórészt csak lenyúlják a pénzt.

Lényeg a lényeg: a kettő nem zárja ki egymást.

2021. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
38%
Mert a kutya cukibb
2021. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
88%

Mert mindenki annak ad, akinek szeretne. Én pl nem turkálok a te zsebedben, nekem teljesen mindegy, hogy a gyerekeket támogatod-e vagy az állatokat. Magánügyed, azt csinálsz amit akarsz.


A gyerekekről meg azt gondolom, hogy mindenki annyit vállaljon, amennyit el is tud tartani. Nem támogatom a 14 éves, háromgyerekes Lakatos Dzsesszika pulyáit, mert így is az én adómból élnek, plusz ahogy fentebb is írtam, mindenki annyit szüljön amennyit el tud tartani, tud etetni, ruházni és iskoláztatni.


Az állami intézményeket meg támogassa az állam, szintén a rengeteg levont adóból.


A maradék pénzemből meg amiért megdolgoztam és amit (még) nem vonnak le tőlem, azt támogatom akit szeretnék.

2021. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
66%

Tudtommal azért fizetem a tb-t minden hónapban hogy említett beteg gyerekeket (is) kezeljék. Nem egy állami szervezet van beteg/szegény emberek megsegítésére, köztük a kórházak, hajléktalan szállók, családsegítők stb amiket mind-mind az emberek adójából tartanak el, míg az állatoknál ez max a sintértelepekben és nemzeti parkokban (amik inkább vadállatokkal foglalkoznak) kimerül, az állatorvos nem tb alapú, az összes többi állatmentéssel foglalkozó szervezet pedig civil kezdeményezés.

A másik okom hogy az a pár szervezet akiket tényleg ismerek közelről és megbízok bennük hogy TÉNYLEG arra fordítják az adományt amire mondják, mind állatvédő szervezet. Nyilván embereken segítő szervezetek közül is vannak ilyenek csak még nem találtam.

2021. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
89%
#15 aki 5 percnél többet töltött az állatvédelemben az pontosan tudja hogy ez minden csak nem "cuki, mosolygó állatok" vagy cuki, mosolygó állat a rühes, halálra éheztetett kutya, a kifolyt szemű kiscica, a macska akit élve megnyúznak és ott hagynak az utcán meghalni és a saját mocskukban, oszlásnak indult társukat kerülgető tengerimalacok?
2021. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
67%
Ha választani kellene én is az állatokat választanám.
2021. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű: mindent problémát az ember okoz: az éhező gyerekek , de az éhező kutyák problémáját is. Ember bűnös, kutya nem bűnös mégis szenved...ezért vált ki bennem több sajnálatot és nagyobb tenni akarást
2021. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Tele van a világ labilis,kötődési zavaros emberekkel, akikúgy gondolják, hogy az állatok többet érdemelnek, mint az emberek.
2023. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert a kutyát lehet ivartalanítani, zsavalerákat meg nem!
2023. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!