Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen cselekdet lehet elég...

Milyen cselekdet lehet elég nyomós ok egy kapcsolattartás végleges megszakítására?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy csak túlreagálom, amit velem tettek vagy igazam van. A történet összerakható a kulcsszavakból.

2021. dec. 15. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem elég nyomós ok az is, hogy nincs kedvem kapcsolatban állni az illetővel. Nem kell tennie semmit hozzá.
2021. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk nem ártana ha képes lennél értelmesen leírni a kérdést, nem rébuszokban kulcsszavakból kelljen megfejteni mi a nyűgöd.


Amúgy meg nem kell nyomós ok, ha nem akarom tartani a kapcsolatot, nem fogom.

2021. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Kifejtenéd jobban hogy mi a problémád? Segíteni szeretnék, rájönni a válaszra.
2021. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es és 3-as válaszolónak üzenem a részletes kifejtést. 8 évig voltunk általános iskolai osztálytársak és közeli jóbarátok. 9 évvel később ez a lány kitörő örömmel vette fel velem a kapcsolatot. Levelezni kezdtünk és megbeszéltük, hogy valamikor találkozunk, de időt kért az egyetem és az alkalmi munka miatt, ezért egyáltalán nem vettem komolyan, mert szerintem az egyetem és a munka a legátlátszóbb kifogások a burkolt elutasításra. 3 hónappal később nagy meglepetésemre adott egy időpontot. Találkozásunk és beszélgetésünk olyan jól sikerült, hogy megígérte újra leülünk. Ezután azonban képtelenséggé vált vele az időpont egyeztetés, mert időzavarba került. Mindíg tanulnivalóira, vizsgaidőszakra, tanulás melletti munkáira hivatkozva közölte, hogy nem tud találkozni velem, mert "nincs rá ideje". Ez így ment 3 hónapon át, ezért fokozatosan egyre gyanakvóbb lettem, hogy valójában nem is akar soha többé találkozni velem, csak kifogásokat gyárt, ezért a 3 hónapos türelmi idő lejárta után lemondtam róla, mmivel megváltozott a szándékom. A negyedik hónapban véletlenül elszólta magát, amikor aggódva kérdeztem mi történt az elmúlt héten, amikor szokásától eltérően egyáltalán nem jelentkezett? Elmondta, hogy kiment egy hétre Prágába az ösztöndíjjal éppen ott tanuló húgához, mert „meg kellett látogatnia” Kicsit később ugyanígy utólag derült ki az egyhetes horvátországi nyaralása is. Ezek után, bár már tudtam semmi nem lesz a dologból, kíváncsiságból mégis megérdeztem, hogy a cseh fővárosba volt ideje kimenni 7 napra, de engem, aki akkor 5 km-re lakott tőle nem tudott meglátogatni, 1-2 órára sem. Ezután mivel lebukott elszégyellte magát és időpontokat kezdett ajánlani nekem, amelyek mindegyikét rendre lemondta. "Mindíg közbejött valami" Ezután összevesztünk azon, hogy neki minden fontosabb az emberi kapcsolatoknál. Ő azzal érvelt, hogy mennyi dolga van és szerinte túl nagy jelentőséget tulajdonítok a személyes találkozásnak, helyette levelezzünk és telefonáljunk. Erre válaszul megszakítottam vele a kapcsolatot. 10 évvel később, amikor véletlenül felfedezett tehetségemnek köszönhetően maradandó értéket tettem le az asztalra és ezzel országos ismertséget szereztem, a lány ismét felvette velem a kapcsolatot, de én már nem szeretném a történetünket "még tanulságosabbá" tenni.
2021. dec. 16. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja te már megint a "letettem valamit az asztalra" kérdező vagy?
2021. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!