Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy vegyem rá anyucit hogy...

Hogy vegyem rá anyucit hogy vegyen kutyát a 6 éves hugicámnak?

Figyelt kérdés
Szegény kis hugicám hetek óta sír hogy szeretne kutyát. Nem átvitt értelemben hanem naponta minimum 1 órát sír rendesen könnyekkel de Anyuci mégse akar neki venni. Én 17 éves vagyok, otthon élek, nincsenek százezreim, menhelyen pedig nem adnak ki kutyát 18 év alatt, mit tegyek?
2022. jan. 9. 03:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%

17

Ezt olvasni is borzalom volt! A szüleidnek soha többé ne legyen kutyájuk! Jobban jár az állat...

2022. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%
11 év alatt le sem fosták a kutya sorsát, azért lett ennyi nyavalyája. Gondolkodj már, mennyi pénzbe fog ez kerülni, meg egyáltalán megéri-e ilyen betegségekkel "szenvedtetni" főleg hogy daganatos beteg, ti nem tudtok olvasni? Majd ezután fog ez a mintacsalád 180 fokos fordulatot venni, és szeretni a kutyát és minden orvosi kezelést megadni neki? Sok agyas....
2022. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%

Egy szóval nem írtam hogy a család adja meg neki a kezelést. ÉN, a kutya gazdája(akinek 7 évesen neszeneked vettek egy kutyát) vagyok az, aki elhordja orvoshoz, fizeti a kezeléseket, gyógyszereket, figyel az étrendre, mozgásra, konzultál az állatorvossal, hogy végre a vérképe megfelel az egészségesnek.

Daganatja csak borsóméretű, igaz ezt nem írtam, elnézést.

A pénzre kitérve, valóban nem kevésbe fájt, hogy az egészséges szinten legyen a kutya. De a családommal ellentétben én törődök az állatommal. (Ennek ellenére anyámnak azóta új kutyája van, az "én kutyám" pedig le se szarja, hárít, hogy nekem kellett. Lehet valaki emlékszik a bolond dobbermanos nőre...: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10536604-lak..

2022. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

"megfelelő takarmányozásban részesül."


ez tetszett TAKARMÁNYOZÁS nálunk a lóvak részesülnek takarmányozásban

2022. jan. 9. 11:19
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Pontozzatok le nyugodtan, de akkor is tudom, hogy nekem igazam van.
2022. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!