Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Azok akik nem támogatják az...

Azok akik nem támogatják az abortuszt, miért ajánlják lelkesen a vemhes állatok ivartalanítását?

Figyelt kérdés
A gyerek szülessen meg, de a kiscmacskáktól, kiskutyáktól meg kell szabadulni, mert tömve vannak a menhelyek. Egyszerűen nem értem magát a gondolatmenetet.

2022. márc. 14. 22:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%

#8 vagyok, nem láttam a vemhest a címben, bocsi.


Így viszont csak annyit tudok mondani, hogy az állat az állat, az ember az ember, egyszerűen nem lehet ilyen téren ezt összehasonlítani. Tömve vannak a menhelyek, alig bírják etetni őket sajnos, és rengeteg beteg állat születik a véletlenalmokból. Az embereknél is teljesen támogatom, hogyha a bizonytalanságba és segélyekre szül, inkább ne szüljön.

2022. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Nincs tudata nincs kifejlodve. Nem gyilkosság. Teljesen mértékben támogatom, ha valaki nem tudja eltartani, vagy egyéb más okokból nem akarja. Nagy felelősség egy gyerek, sok pénz is kell hozzá. Körül lehet nézni, hogy ahol 5-8 gyerek van es éhezéznek. Emellett álljunk ki? Ez tényleg jobb, mint elvetetni? Állatoknál is így gondolom. Inkább legyen ivartalanítás, mint kidobni az utcára a kölyköket.
2022. márc. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
27%
Jó Isten gyere le, vagy én megyek fel! Ivartalanítás mióta egyenlő az abortusszal? Ha elkötteted magad, az sem abortusz, mert nem ölsz meg semmilyen élőlényt.
2022. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
Az elköttetés, meg az abortusz te is tudod, hogy más, ne keltsd a feszültséget!
2022. márc. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
58%
Én az abortuszt is támogatom és a vemhesen ivartalanítást is. Sokaknak téves elképzelésük van mindkettőről.
2022. márc. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
23%
Ezért nem kell mindenkinél bevrzetni a netet
2022. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk mert a kutya mama nem fog elmenni a boschba dolgozni hogy eltartsa a kölykeit. Nem tud csokozni, babavárózni se, házat venni ahol lakhatnak.

Rá vannak utalva a gazdira. A gazdi pénztárcája meg nem túl vastag.

2022. márc. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%

Mert az ember általában egyet szül, és sorban állnak az újszülöttre vágyó jelentkezők, kutyából, macskából meg így is túl sok van.

Gondolom én...

2022. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik emberből is túl sok van, kár, hogy azt nem lehet szabályozni...
2022. márc. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
23%

#11

Normális értékrenddel bíró emberek vannak többségben. Nyilván vannak kivételek, ettől függetlenül még nem ez a normális.

2022. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!