Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Az állatvédelem kijönne...

Az állatvédelem kijönne azért, ha megölnének egy állatot pusztán azért, mert öreg és nincs kedvük róla gondoskodni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 25. 11:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
89%

#19

Huhh, ne haragudj de nem olvasom végig, csak átfutottam.

Mint írtam én pl. nem eszek állatokat mert én is úgy érzem hogy nem lehet kellemes számukra a vágás.


Ettől függetlenül a kérdező által felvázolt helyzet NEM ütközik törvénybe, szóval a kérdésére a válasz annyi hogy: nem, nem mennek ki.


A vágásról szóló etikai vitákra lehet másik kérdést kiírni, pl "ti mit gondoltok a haszonállat-tartásról, etikus-e levágni őket?", ez a vita itt irreleváns.


(Amúgy meg az ilyen kirohanások miatt néznek le sokan kapásból engem is, csak mert nem eszek húst, köszike. :D )

2022. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
19-es, takarodj ki az emberi társadalomból, élj az erdőben, őzikék és mókuskák között, és még a hajadban hemzsegő tetveket is a te kis gyermekeidnek becézgesd, amíg valaki rád nem talál, és zárt intézetbe nem szállíttat, a pszichiátriai szakkutatások legnagyobb üdvére!
2022. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
89%

Meglepett, hogy ilyen soká érkezett meg az első sötétzöld a 19-es személyében. Aki ráadásul extrém hülyeségeket is ír. És valóban, a hozzá hasonló agyalágyultak miatt ítélik meg a 21-eshez hasonló értelmes vegetáriánusokat/vegánokat.


A kérdésre is válaszolva: az öreg tyúk levágása fogyasztási céllal nem állatkínzás. Akkor sem lenne az, ha nem főzne belőle levest. Ha konkrétan gyötörné, hogy szenvedjen, na az állatkínzás lenne és elítélendő. De a sima, gyors vágás nem számít ebben az esetben állatkínzásnak.

2022. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztási céllal, csak szimplán leölni mert csak
2022. márc. 26. 08:01
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha gyorsan, elnyúló gyötrődés okozása nélkül teszi, az sem állatkínzás. Öreg tyúk nem tojik, haszonállat ami nem hasznos már, miért tartaná tovább? Társállattal ilyet nem teszünk (pl kutya), de ugyebár tyúkról van szó.
2022. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
93%

Kedves állatvédők!


Fogjátok már fel, hogy az állatvédők nem hatóság.

Nem léphetnek be más ingatlanjára, bármit is csináljon a tulajdonos az állataival.


Kérdező!


Fogadd örökbe a tyúkokata! Nem drága a tartásuk hobbiból, csupán 12 ezer a kukorica és a búza mázsája.

2022. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%

20-as, fusd át mégegyszer, nem sikerült értelmezni, menj vissza oviba.

Én is eszek húst. -_-

2022. márc. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%
21-es. Ha a felvázolt idézetek szerepelnek a repertoárodban, akkor jogos, ha lenéznek, mert nevetséges indok. Javaslom te is értelmezd, és olvasd végig, ha már nekem írsz, és az irományomról.
2022. márc. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

22-es

Gratulálok, beleköptél a görbe tükörbe. Nevetség tárgyává teszitek magatokat. Akinek baja van az agyában, az nyilvánvalóan az, aki szerint különbözik egy macsak/kutya/'haszonállat'.

Tudod, máshol ezeket ették régen... akkor régen haszonállat volt?

A sötétzöld jelző vicces, mivel sötét akkor lennék, ha simogatnám a kutyát cicát, a többi állatot, akire ráragasztották a 'haszonállat jelzőt' meg kajának nézném.


Értsétek meg, nem a húsfogyasztással van gondom, hanem ahogy mondtad, azzal hogy sötétek vagytok és hangoztatjátok. Leírtam a példákat, a hozzátok hasonlók 90%-a ilyen is. Simi állatokért kiálltok, a többi meg nem érdekel titeket, az egész állatvédősditek nevetséges, kétszínű bohóckodás, nem csoda, ha nem vesz titeket senki komolyan, mert egy kocsmai beszélgetésben a legittasabb húsevő is megcáfolja a vegán, meg egyéb meséiteket.


Az ilyen állatvédők, akik benyögik vegánságukat a buta gondolataik mellé, azok járatják le a tisztességes vegákat.


Ha ismét nem sikerült értelmezni, adjátok vissza a nyóc általános biziteket.

2022. márc. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

#28

Milyen idézetekre gondolsz? Újra átfutottam a 21-es kommentem, de semmilyen idézetet nem látok benne. Vagy nem nekem írtad?

2022. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!