Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők túlkapásai: volt...

Állatvédők túlkapásai: volt negatív tapasztalatotok állatvédőkkel? Mit lehet tenni, ha rosszindulatú feljelentés alapján ártatlan embereket zaklatnak?

Figyelt kérdés
Milyen szervezet felé lehet panaszt tenni? A rendőrség nem igazán foglalkozik ilyen ügyekkel, “nincs rá kapacitásuk”, így mindent az “áldozatnak” kell kinyomozni, bizonyítani. És még akkor sem biztos a pozitív elbírálás, ha sikerül megfelelő bizonyítékokat szerezni, mert a “szent ügyet” képviselő szervezetekkel senki sem mer ujjat húzni.

#pszichopata #állatvédelem #szociopata #feljelentgetős szomszéd
2022. máj. 3. 11:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ez a gondom. Nem szeretném perre vinni az ügyet, de sajnos ez tűnik az egyetlen járható útnak. És főleg nem szeretnék olyan szervezetet beperelni, akik olyan ügyért harcolnak, amit én is teljes mellszélességgel támogatók. :-/
2022. máj. 4. 18:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 10en kaptam belőle ízelítőt, de pont akkor akarta valaki azt híresztelni rólam, hogy éheznek az állataim, amikor a kutyák is szűzpecsenyét ettek, stb. Annyit tudtam tenni akkor, nem foglalkozok velük...
2022. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!