Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők, akik ki is jönnek,...

Állatvédők, akik ki is jönnek, ha szólnak nekik? Nógrád megye.

Figyelt kérdés

Budapesttől kb 50km.

Alkoholista, elmebeteg szomszéd, "hobbija" az állattartás, de nem akárhogy.

Most kitalálta, hogy vizslákat akar tenyészteni.

Minap hallottam, hogy kiszökött az egyik kutyája, kb fél órán keresztül verte, a kutya meg visítozott szerencsétlen.

Kiabáltam neki, hogy mit csinálsz, te b.rom, de részeg volt, nem hallotta.

Tart libákat, kacsákat, a macskáját már kimentettem, én hordtam végül állatorvoshoz, mondta, hogy nem fizeti ki, ő egy lapáttal agyon verte volna, terhes volt, de nem jött ki belőle a kiscicia. Én vittem dokihoz, saját pénzből. :(

Egyszer írtam valami nagynevű állatvédőknek, válaszoltak, hogy hol van a cím, de annyiban maradtunk.

Mindnek néztem a profilját, egyiknek sincs pénze, nincs kapacitásuk, stb.



2022. júl. 17. 07:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy galambokat is tart, egy palából összetákolt bódéban, amire egész nap tűz a nap, lehet bent vagy 60-70 fok kb.

Ha be van rúgva a pali, van, hogy 2 napig se engedi ki őket.

2022. júl. 17. 07:56
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én itt lakom Vác mellett, nem lehetünk messze egymástól. Vácról a Segítő kezek az állatokért kimenne szerintem, ha kell, haszonállatokat is mentenek. Csak keresd őket kitartóan, többféle elérhetőségen (sok a munkájuk), és pontos infóval, címmel.
2022. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
2022. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Tudod 3-aska,Magyarország nagyon közel áll egy polgárháborúhoz. Ha kitör, alig várom, hogy a dühömet kitölthessem a hozzád hasonló állatkínzó férgeken!🙂
2022. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, próbálom, akiket írtatok.


#3 maradjon itt szerintem, ez is egy vélemény...

2022. júl. 17. 08:50
 6/11 qkker1 ***** válasza:
74%

"#3 maradjon itt szerintem, ez is egy vélemény..."


Olyan büdös gyökér lehet, mint a szomszédod.

2022. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már inkább nem írok semmit. Az az érdekes, hogy tucatnyi hasonló kérdés alatt ajánlottam fel egyesületek segítségét, de még soha, semmikor nem érkezett felkeresés innen. Egy idő után már azt gondolom, hogy ezeket a kérdéseket egynéhány személy írja ki folyamatosan.
2022. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendőröket hívj!
2022. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7, azt te honnan tudod, hogy innen mikor megy felkérés, és hova?

Igen, valószínű passzióból irkálnak ki ilyen kérdéseket, és nem az van, hogy szarnak a megkeresésekre az állatvédők....

2022. júl. 17. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne legyenek illúzióid. Nagy részük szarik a megkeresésekre.

Rendőrt hívj inkább, bár az se garancia, hogy csinál valamit, de nagyobb eséllyel megy ki és talán a szomszéd is jobban megijed. Még pár éve a jegyzőnek volt hatásköre állatvédelmi ügyekben, most már átkerült a megyei kormányhivatalokhoz. Itt linkelem a Nógrád Megyei Kormányhivatal elérhetőségét (a Járványügyi és Állatvédelmi Osztálynál van az elérhetőség):

[link]

2022. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!