Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédők, akik ki is jönnek,...

Állatvédők, akik ki is jönnek, ha szólnak nekik? Nógrád megye.

Figyelt kérdés

Budapesttől kb 50km.

Alkoholista, elmebeteg szomszéd, "hobbija" az állattartás, de nem akárhogy.

Most kitalálta, hogy vizslákat akar tenyészteni.

Minap hallottam, hogy kiszökött az egyik kutyája, kb fél órán keresztül verte, a kutya meg visítozott szerencsétlen.

Kiabáltam neki, hogy mit csinálsz, te b.rom, de részeg volt, nem hallotta.

Tart libákat, kacsákat, a macskáját már kimentettem, én hordtam végül állatorvoshoz, mondta, hogy nem fizeti ki, ő egy lapáttal agyon verte volna, terhes volt, de nem jött ki belőle a kiscicia. Én vittem dokihoz, saját pénzből. :(

Egyszer írtam valami nagynevű állatvédőknek, válaszoltak, hogy hol van a cím, de annyiban maradtunk.

Mindnek néztem a profilját, egyiknek sincs pénze, nincs kapacitásuk, stb.



2022. júl. 17. 07:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, igen, ezt tapasztaltam most is. :(

Kösz a linket, valószínű rácsörgök az állatvédelmi osztályra, érdekes, hogy egyben van a járványüggyel is, galambokat is tart az ürge, emiatt rengeteg patkány is van. Cicók már nehezen bírják a munkát.

Sokan el sem hiszik, mennyi fertőzést terjesztenek így az állatok, főleg ha így tartják őket.

Még a leghigiénikusabb USA-ból is milyen fertőzéses sztorik vannak...

2022. júl. 18. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!