Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » 9kerületi illatos uti sinterte...

9kerületi illatos uti sintertelepen setaltatjak naponta szerencsetlen kutyakat?

Figyelt kérdés

Par eve jartam ott amikor orokbefogadtam egy kutyat es borzaszto kis helysn vannak a nagytestu felnott kutyak is,kb 1,5×1,5 meteren.


Setaltatjak oket az ott dolgozok szerintetek?


Lattam a honlapon,hogy van aki evek ota bent van :( Remélem nem azota ul a börtön cellàjàban hanem kiviszik setalni.


Tud valaki valami infot roluk?


2022. okt. 20. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ki ér rá annyi kutyát sétáltatni, pláne naponta?
2022. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem.
2022. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Együtt dolgoztak a Fehér Kereszt állatvédő ligával, az ő önkénteseik vitték sétálni a kutyákat. DE minden egyes telepen kellene ilyen önkénteseknek dolgozni, elsősorban sétáltatni. Nem tudom, így van-e ma is.

[link]

2022. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a IX. kerületben, a város közepén.

Egy problémás pitbull keveréket pl. ilyen környezetben hogy tudnak/tudnának sétáltatni?


Egyik irányba a Koppány utca, másikba a szabadkai út, ha jól tudom… Sok ott az utcákon a C, a prosti, meg a szipus.


És ott furikáznak hangosan az Unixos kamionok is.


Csak azért merül fel bennem ez a kérdés, mert nekem is problémás pitbull keverékem van és még vidéken is bonyolult a sétáltatása… Bár annak ellenére is mindennap egyszer legalább elviszem, hogy 2000m2 a telkünk.

2022. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat menj onkentesnek es setaltasd oket. Biztosan nem utasitjak el.
2022. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Egy ismerős vagy tíz éve el akart hozni egy rótit, de a kutya bent ugyan ment vele, de az utcán megmakacsolta magát, a végén visszavitte. Egyébként talán attól lehetett ilyen, mert úgy kapta meg a chipet, hogy vérzett és fájt neki.
2022. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarlak kiábrándítani, de nem csak az ebrendészeti telepeken élő kutyákat nem viszik naponta sétáltatni. A legtöbb láncra vert, moslékkal etetett falusi kutya sem megy sétálni életében sem.
2022. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában menhelyeken sem jutnak el a kutyák naponta sétálni, jobb helyeken az udvarra kiengedik őket arra a 10-15 percre, amíg takarítanak.
2022. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!