Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hová forduljak ha a szomszéd...

Hová forduljak ha a szomszéd élve fogó ketreccel elfogta a macskámat? Erre nincs törvény? Bezzeg ha átmászok akkor már bírtokháborítás!!

Figyelt kérdés
A szomszédom elfogta a macskámat! Ott ordított kétségbeesve a cica a ketrecben! Hallotta hogy hívom. Ez állatkínzás! Hallja a gazdi hangját látom a ketrecben szerencsétlent, ő is lát! nem érti miért nem megyek kiszabadítani!? Borzasztó mit él át szerencsétlen!!!
2023. febr. 17. 07:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
4%

Nem akarok hülyeség írni , de

esetleg állatvédőhöz ha nem engedi el .

2023. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg ne engedd ki a macskádat az utcára? És akkor nem történne ilyen… de felesleges mondani, úgysem érted, úgysem tanulsz belőle, ugyan úgy ki fogod engedni.
2023. febr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
80%
Ezek szerint a macskád is birtokot háborított...
2023. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%

Ha te betartod a törvényeket, akkor ez meg sem történhetett volna.

Minden állattartó köteles a telkén belül tartani az állatát (a macskákra is vonatkozik).

Vissza kell kérni a szomszédtól a macskát és nen szabad engedni, hogy mégegyszer átmenjen.

Az élvefogó csapda nem állatkínzás.

2023. febr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Élvefogó mitől lenne állatkínzás? A szomszéd nyillván nyestet, vagy rókát próbál befogni, csak szerencsétlen macskád volt olyan ostoba, hogy belement.
2023. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
22%

Valószínűleg nem leszek népszerű a kommentemmel, de számomra hihetetlen, hogy félsz a birtokháborítás tényétől, amikor egy számodra kedves állat a szomszédban fogságban van.


Megmondom őszintén, szerinted hol érdekel engem az, hogy birtokot háborítok vagy nem? Az sem érdekelne, ha a kedves szomszédot agyon kéne verni. Feljelent, testi sértés, 18 hónap próbaidő, nagy cucc… legalább az élete hátra lévő részében tudja hol a helye.


Anno amikor gyerekkorunkban a labda átment a szomszédba és az 50 éves boomer a szemünk előtt kilyukasztotta késsel, és azt mondta nekünk,h több labda ne menjen át, első lendülettel bebasztam az ablakát téglával. Amikor a rendőrök kérdeztek minket unokatesómmal, akkor letagadtuk és azt mondtuk, hogy valszeg a szomszéd volt, mert agresszív ember. Miután elmentek a sünök, hidegen a szemébe néztem a nálam kb 40 évvel idősebb zoomernek, majd közöltem vele, hogy minden egyes alkalommal be fogom baszni az ablakát, amikor nem dobja vissza szépen alázatosan a labdánkat a jövőben. Azt mondta ugorjunk be nyugodtan érte, ha nincs otthon.


Ne gondoljatok rám úgy, mintha én lennék a gonosz ebben a sztoriban. Erős az igazságérzetem és ki is állok emellett. Szerintem szomorú, hogy a mai világban először a törvények mögé bújunk. Jogszabállyal védekezünk, jogszabállyal támadunk. Wtf.


Pont ezért olyan nagy a szája a legtöbb embernek is egyébként, mert tudják, h nem szabad egymást megütni közterületen. Csak akkor van baj, ha egy olyan emberrel találkoznak, aki nem fél rendőrségre menni, ha kell. Ha érdekel még 1 sztori, akkor kommentben kérhetitek.

2023. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
36%

Birtokhaboritas, vagy nem, én atmasznék a macskámért és elhoznám!

K...va nagy törvenytudó itt mindenki. Amióta világ a világ, csavarogtak a macskák.

Manapság divat csak, hogy minden szerencsétlen állatot lakásba kell tatarni, 20 főnél nagyobb településen már zavaró a kakas kukorékolás, kutya ugatás stb. Beteg világ

2023. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
16%

Előző vagyok, javítok:

hol érdekel engema z, hogy birtokot háborítok vagy nem, ha azzal ki tudom szabadítani az állatomat?

2023. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%
Megszegted az állattartási törvényeket. Örülj, hogy élvefogót használt, nem pedig mérget.
2023. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%
Neked már rég oda kellet volna menni és számonkérni. Nem itt irogatni. Halja a hangom keservesen nyávog mégis elnézed és itt irogatsz mint hogy azzonal odamentél volna és elhoztad volna. Ennyire gyáva hogy lehetsz?
2023. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!