Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért lőtték ki a svájci farkast?

Miért lőtték ki a svájci farkast?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik feldolgozni.


[link]


Ez most orvvadászat volt vagy engedélyt adott rá a vadásztársaság? Ha igen, akkor mivel indokolják? Bántott valakit? Ha nem, akkor ki a felelős? A média, aki minden lépéséről beszámolt a farkasnak? Én úgy gondolom, hogy igen.



2023. ápr. 12. 20:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
#23 Nem leszek attól boomer, hogy tudok írni. Nem tudom, okostelefonos pötyögésen hol spórol neked időt, hogy beütsz egy extra szóközt oda, ami egybeírandó, csak hogy példát mondjak. Nem világítottál rá semmilyen tárgyi tévedésre, azt mondtad, nem úgy van, ahogy a jogszabály írja, meg ahogy a médiumok körbejárták. Én meg elmondtam, hogy a gyakorlatban igenis történik olyan, hogy kilövik a vadászok a póráz nélkül sétáltatott kutyákat az erdőben. Ez tény. Az más kérdés, hogy a jogszabály szerint jogos-e az adott kilövés, vagy nem, de megteszik, és többnyire büntetlenül. Mellesleg nem hívnám "rávilágításnak" azt, hogy nem mondtál semmit. Legalább idéznéd a jogszabályt, amit valószínűleg jobban tudok, mint te.
2023. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%
Azt meg ne mondd már, hogy a farkas nem kutya, hát alapból te hoztad be a kutyát a farkasos témába! Akkor ne neked álljon már feljebb, hogy most már a kutyákról van szó, és ontod a baromságot bármiféle érv nélkül.
2023. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
100%

Kutyát sem ölünk ok nélkül :D

Az a "vadász" csak unatkozott, és azt akarta löni, amit lát.

2023. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
29%
#26 Milyen szellemi sorstársam? Még mindig ott tartasz, hogy ha valakivel A dologban nem értesz egyet, más emberrel meg B-ben, akkor ez a két ember biztos hasonló? Úgy tűnik, pedig ennyire csökött senki nem lehet.
2023. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
48%
Mi lesz a következő? Rám sütöd, hogy egyetértek a farkas kilövésével? Vagy egyenesen azt mondod, hogy én lőttem ki? Amikor csak meg mertem említeni, hogy jogszabály ide vagy oda, akár tetszik, akár nem, igenis a kutyákat is kilövik a vadászok az erdőben. És egy szóval nem mondtam, hogy szerintem ez jól van így. De tény, hogy így van.
2023. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
33%
29 noh: jól van-e, hogy kilötték a farkast? Jól van-e, hogy kilövik valaki mellöl a kutyáját? Ilyen esetben milyen büntetést adnál az elkövetőnek?
2023. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
17%

Amúgy meg jó lenne, ha megtanulnál írni olvasni:

14es komment vége: "Kutyát sem lehet csak úgy kilőni."

16os válaszod erre: "dehogynem"


De te nem mondtál semmit, hát persze

😂 Szóval fejezd a hazudozást

2023. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
#31 Egy rakás kutyatartó, akinek kilőtték a kutyáját, aztán elvesztette a pert, vitatkozna veled. De nyilván én "hazudozom". Üdvözöllek a való világban.
2023. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
29%
De mit is próbálkozok veled, hát ez már a sokadik válaszod, amiben annyira nem vetted a fáradságot, hogy legalább helyesen írd le a téveszmékből képzett hülyeséged. Aki írni sem tud, azt minek olvassam? Én vagyok a hülye.
2023. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
17%

32 te nem vitatkozol, mert a vitára semmi alapod és érved nincsen, amit felhoztál, azt rögtön megcáfoltam. Amit állitasz, az ebben a formában hazugság. Az, hogy pár hozzád hasonló félkegyelmü lelövökdöz állatokat, és ennek bizonyos esetekben bizonyíthatóság vagy inkompetencia hiányában nincs jogi következménye, az nem jelenti azt, hogy ilyet lehetne tenni, ahogyan azt hazug módon állítottad.

Állást még mindig nem foglaltál a 30as kérdésemre, mr gumigerinc. Valld csak be, hogy szerinted rendben van, hogy igy kilönek állatokat, különben mit vergödnél ennyit szőr kazinci ferencz.

2023. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!