Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért lőtték ki a svájci farkast?

Miért lőtték ki a svájci farkast?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik feldolgozni.


[link]


Ez most orvvadászat volt vagy engedélyt adott rá a vadásztársaság? Ha igen, akkor mivel indokolják? Bántott valakit? Ha nem, akkor ki a felelős? A média, aki minden lépéséről beszámolt a farkasnak? Én úgy gondolom, hogy igen.



2023. ápr. 12. 20:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
48%

Nem cáfoltál meg semmit, mert nem hoztál érveket. Annyit mondtál, hogy jogszabály van rá, és több médium körbejárta. Ha olvasnád ezeket a médiumokat, akkor tudnád, hogy sajnálatos módon amikor kilőnek egy kutyát, ott nem kerül megbüntetésre a vadász.


Azt meg ismételten mondom, hogy nem egy hozzám hasonló félkegyelmű lőtte ki a farkast, nincs fegyverem, nem vagyok vadász, nem értem, miért kellett kilőni a farkast. Ezt te találtad ki magadnak, hogy én mintha támogatnám a farkas kilövését. Kicsit kevesebb hallucinogént kéne fogyasztani, vagy nem is tudom. Írni meg még mindig nem tudsz.


Ha meg szerinted én implicit nem foglaltam állást a #30-as kérdéseidre, akkor iratkozz vissza középiskolába, mert az értő olvasás nagyon nem a barátod. Attól, hogy valaki azt mondja, simán kilövik mellőled a kutyát, még nem jelenti azt, hogy aki a kijelentést teszi,az egyetért ezzel a sajnálatos gyakorlattal. Annyit jelent, hogy aki ezt mondja, az már bőven elég ilyen esettel találkozott, hogy tényként közölje a létezését. De kár ezt ragozni, mert 10 válasszal ezelőtt is értetted volna, ha nem lennél hülye.

2023. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
17%
35 istenem, az orbánkormány nem terel ennyit, mint te. Gratulálok, 20 kommentben csak sikerült kifejtened a véleményed, nem vagy te rossz ember, csak hát az értelmi képességekkel állsz hadilábon. Sebaj, megtudtam amit szerettem volna, mehetsz máshova vergödni
2023. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!