Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megijeszteni poénból egy...

Megijeszteni poénból egy állatot szerinted vicces, vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Pl. uborkával a macskát primitív videókban.
2023. nov. 21. 23:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy lesben álló vizilovat próbálsz megijeszteni vicces, persze csak akkor ha el tudtál menekülni.
2023. nov. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
65%
Az uborkásat még én is kipróbáltam, úgy focizott vele, nem volt semmi ijedtség :)
2023. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
Lehet vicces. A macska is rendszeresen megviccel amikor elbújik valahova és "megtámadja" a lábam.
2023. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%
Kellemetlen érzések generálni nem helyes egyik élőlényben sem. Most ezzel lehet vitatkozni, kinek-mi fér bele, de egy a bolygó legmagasabb rendű élőlényeként ezt a felfogást már ízlelgetni lenne célszerű.
2023. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
A csivavát hergelő gazda, hogy a kutya morogjon, ártalmas, nem csak a kutyájának árt, a fajtáról is azt a képet erősíti, hogy ilyenek, pedig megfelelő kezekben tanulni vágyó okos kiskutyák, akik isszák a gazdi minden szavát. Szóval az ilyeneket nem szeretem, ezek károsak minden szempontból. Nem jó, hogy sokan viccesnek tartják az ilyeneket. De például a fentebb írt eset, hogy életnagyságú kutya képmására figyelik, mit reagál a kutya, és esetleg elsőre a kutya nem érti, nem tudja hova tenni, megijed, megugatja, odamegy megszimatolni, és a gazdi egyből korrigál is, ha kell, az nem para, valaki a saját kutyája fotójával csináltat párnát, ami a kutya alakját is felveszi, egész biznisz épült az ilyen egyedi termékekre, és nincs belőle gond.
2023. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
41%

"Kellemetlen érzések generálni nem helyes egyik élőlényben sem."


Ezt azoknak a trénereknek is el lehetne mondani, akik alkalmaznak csörgő palackot, rángatást, fojtó nyakörvet, leszorítást... ;-)

2023. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
A kutyámmal szoktam bújócskázni, a macskámat sikerült párszor megijesztenem véletlenül. De szánt szándékkal, gonoszságból nem tenném meg egyikkel sem.
2023. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
A macska is ijesztget, szóval teljesen rendben van
2023. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mivel az állat nem ismeri a viccet, a tréfát, nincs humorérzéke (ez abszolút sajátos emberi tulajdonság) , ezért felesleges ilyesminek kitenni az állatot.
2023. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Thunderfairy ***** válasza:
6%
Inkább állatokat ijesztgesenek mint pici kisgyerekeket. ENNYI.
2023. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!