Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Megijeszteni poénból egy...

Megijeszteni poénból egy állatot szerinted vicces, vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Pl. uborkával a macskát primitív videókban.
2023. nov. 21. 23:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%

20: Nyilván ebben igazad van, de jobb, ha állatot sem. Ez olyan felnőttek körében, akik ismerik egymást, megfelelő helyen és időben, adott helyzetben jó poén lehet, de felnőttek körében sem mindig van helye. (Sőt,...)

Állatoknál viszont nettó, azaz színtiszta szemétség szerintem (annál is inkább, mivel az állatoknak a hangyától a majomig bezárólag nincs humorérzékük).

2023. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
41%
A barátnőm cicája 9 éves, mindig is nyugodt, bújós, lusta macska volt, rajta mindig volt nyakörv, sose okozott nála problémát, nem zavarja. Mikor nekem volt cicám, ő mindig megoldotta, hogy kibújjon belőle, nem hittük el, hogy akárki teszi rá helyesen, ki tud belőle jönni. Mi azért nem tettünk rá többet, mert féltünk, hogy van valami oka, hogy ennyire bem bírja magán, szúrja, vagy ilyesmi.
2023. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%
22# vagyok, rossz kérdésre írtam a választ, töröld nyugodtan 😂
2023. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
36%
Minden elítélendő, ami primitív emberek mások kárára történő szórakozása. Teljesen mindegy, hogy "ártalmatlan tréfa" e, aki azon szórakozik, hogy mást (akár állatot, akár embert) megijeszt, megsért, bánt, kárt okoz neki, az mind az emberi hülyeség legalja. Aki erre csak legyint, hogy "ártalmatlan tréfa" az az emberi értelem hanyatlására is legyint egyben.
2023. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
30%
#24 Az a primitív, aki nem érti meg, hogy a tréfában nincsen semmi rosszindulatú dolog. A megtréfált is ugyanúgy nevet rajta utólag, hacsak nincsen valami értelmi sérülése. De tudom, itt csak az a jó, aki meg van savanyodva és soha semmilyen öröme nincsen az életben, mert akkor nincs mibe belekötni.
2023. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Egyébként csak megjegyzem, hogy embereknél is tanult dolog, és fejleszthető is a humor, kultúrától, közösségtől, szocializációtól, neveltetéstől is függ, kinek milyen.


Állatok megijesztésénél amúgy szerintem a meglepődés és a trauma határvonalánál húzódik, meddig lehet elmenni. A saját kedvencét meg felelős gazdi ismeri, hogy vele mit lehet megtenni. A felelőtleneknél meg más téren is vannak gondok.

2023. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

#18:

A macska nem azért ijesztget, hogy te beszarjál, te okostojás, ő nincs tisztában a humor fogalmával, ha nem tudnád.

2023. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

#25:

Az állat hogyan nevet a tréfán, amikor nem is tudja azt felfogni/értelmezni, te nagyon ostoba?!

2023. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
69%
#28 Bizonyított tény, hogy az állatoknak is van humorérzéke. "Te nagyon ostoba"
2023. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Nekem ugyan nincsenek állataim, de ez szerintem sem csak egy ártatlan tréfa. Gondolom (nagyon) az sem szeret megijedni, aki ilyeneket ír. Tehát ez csak a "gazdi" számára szórakozás az állat kárára. A macska pedig szerintem nem megijeszt, hanem játékból megtámad, nem az a célja, hogy te megijedj, csak a játék maga, tehát erre sem lehet hivatkozni. Azt is elítélem, aki pár like kedvéért tesz bármi "vicceset" az állattal, ami neki fárasztó, zavaró, vagy kellemetlen.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. nov. 22. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!