Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutya, állatkínzás? <FONTOS<<<...

Kutya, állatkínzás? <FONTOS<<<<<<<<<<<

Figyelt kérdés

üdv az a komoly helyzet állt elő hogy a kutyánkat meglőtte valaki légpuskával egyszer a fülénél meg egyszer a nyakánál.. az már komolyabb volt ,de nagy baja nem lett szerencsére...


Az lenne a kérdésem ilyenkor rendőrséget vagy állatvédőt kit lehet hívni tud valamit csinálni ... nem tudom ki lehetett , de már csak a pozíciót nézve valamelyik szembe szomszéd (öreg vén fa*zok gyülekezete)

,mert nem hiszem hogy valaki jön csak az utcán légpuskával és rálő valami kutyára a kertben.. ??


Azért esetleg járna valami büntetés.. ha én a kertembe egy nagyobb transzparensre kiírnám még egyszer meglövi valaki a kutyát vagy légpuskát látok nála úgy szétverem a fejét hogy semmire nem fog emlékezni?



2013. máj. 14. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy bármit is csinálna a rendőrség,hisz nincs semmi bizonyítékod.
2013. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és most mit csináljak ? egyszer komolyabban megsérül... kilövik a szemét vagy nem tudom .... ez elég szánalmas, nem lehet semmit tenni?

...

2013. máj. 14. 12:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegylk feljelentést! Kötelességük kivizsgálni!
2013. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A menhelynek is jelezd, az állatmentőknek!
2013. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne az állatmentőknek, hanem az állatorvosi látlelet birtokában tegyél feljelentést a rendőrségen. Ugyanis a légfegyver is engedélyhez kötött, a használata szigorúan szabályozva van. Ráadásul ezt elég komolyan is veszik. Esetleg hozzáteheted, hogy a gyereked rendszeresen azon az udvaron jászik.


És hintsd el a környéken, hogy nyomoznak.

2013. máj. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is azt tenném amit az utolsó válaszoló.
2013. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*javasolt
2013. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sameths ***** válasza:

Fontos kérdés, hogy a saját udvarotokon volt-e a kutya, amikor meglőtték.

Mert ha nem, hanem kint "kóborolt", akkor az a te hibád, majd téged vesznek elő érte.

2013. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még jó hogy bent volt... nem az utcán tartom... ráadásul még nem ment ki sose .. .ha nyitva van a a kapu akkor se megy ki.. jól van kiképezve .. nem mint ha nyitva lenne a kapu csak úgy valamikor is.
2013. máj. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!